Pawilony ogrodowe.

Pierwsze promienie wiosennego słońca budzą chęć do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Miło jest po długiej zimie obserwować budzącą się przyrodę, pierwsze przebiśniegi i krokusy oraz zieleniejące na drzewach pączki. Choć jest jeszcze zimno to powietrze pachnie już wiosną i obiecuje nowy, ciepły sezon.

Wszyscy posiadacze ogrodów i działek zaczynają pierwsze prace porządkowe. To czas przycinania gałęzi, grabienia pozostałości roślinnych z trawników i przekopywania grządek. To również czas, by rozstawić szklarnie pod pierwsze sadzonki, które dzięki termicznej osłonie szybciej i obficiej wydadzą plony.

Pawilony ogrodowe

W perspektywie Świąt Wielkanocnych oraz całego sezonu wiosenno-letniego, warto jest pomyśleć o wydzieleniu miejsca na pawilon ogrodowy. To bardzo popularne sezonowe budowle ogrodowe, gdyż dają użytkownikom spektrum możliwości.

 

 

Wczesną wiosną i jesienią, gdy zdarzają się zimne podmuchy wiatru, można osłonić miejsca do biesiadowania nie tylko daszkiem, ale przede wszystkim namiotem ze ściankami. Ścianki pawilonów są w wielu  modelach przeźroczyste, więc pozwalają cieszyć się widokami. To daje możliwość zaproszenia gości do ogrodu i spędzania z nimi czasu bez obaw, że mżawka czy wiatr uniemożliwią wspólne spotkanie na powietrzu.

 

Przyjęcia w ogrodzie bez względu na pogodę

Pawilon ogrodowy to absolutny hit ogrodów i działek! Dzięki takim ogrodowym namiotom można przygotować przyjęcia na powietrzu, bez obaw, że wiatr poprzewraca coś na stole czy że deszcz napada do talerzy. To sposób na spokojne biesiadowanie, bez dodatkowych, niechcianych atrakcji. To także patent na urozmaicenie przestrzeni ogrodu, w nowoczesnej i estetycznej formie.

 

 

Pawilony ogrodowe – funkcjonalność

Wiele pawilonów ogrodowych to konstrukcje pozwalające na dowolne aranżowanie przestrzeni. Elementem stałym tych konstrukcji jest zadaszenie ale boczne ściany można aranżować dowolnie. W wypadku wielu modeli jest możliwość zamontowania wszystkich ścianek bocznych lub tylko niektórych. Część z takich scianek montowana jest jak kotara, którą można rozsunąć i przymocować do bocznych elementów konstrukcji, gdy nie jest potrzebna.

 

 

 

Jest również możliwość podwieszenia siatki na insekty. Ta funkcjonalność  pozwala użytkownikom na cieszenie się urokami ciepłych, letnich wieczorów bez niechcianego towarzystwa uciążliwych owadów. Moskitiery przydatne są również w ciągu dnia, gdy aktywność much, pszczół i os bywa także trudna do zniesienia.

 

Pawilony ogrodowe przydatne w biznesie

Pawilony ogrodowe o dużych rozmiarach to nie tylko miejsca rodzinnych spotkań. To również budowle komercyjne, wykorzystywane przez firmy na stoiska handlowe, stoiska promocyjne, osłony plenerowych spotkań i eventów. To także wyróżniające się elementy dużych imprez na świeżym powietrzu typu wesela, zjazdy, konferencje, których jedną z atrakcji jest możliwość przeniesienia części spotkań na świeże powietrze. Praktyczne i estetyczne budowle ogrodowe dają wiele możliwości aranżacji przestrzeni przeznaczonej na ekspozycję.

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

2 komentarzy:
  1. Robert
    Robert says:

    Ja właśnie zastanawiam się nad takim pawilonem do ogrodu, bo często przychodzą do mnie znajomi, a lato u nas bywa różne 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.