Stół do piłkarzyków

Piłkarzyki dla Twojego biznesu?

Sport to zdrowie, prawda? Może nasza dzisiejsza propozycja na jesienną rekreację nie jest typowym „sportem na świeżym powietrzu” ale może dostarczyć Ci równie wiele wrażeń. Sądzisz, że piłkarzyki to wyposażenie jedynie do baru? Nic bardziej mylnego! Sprawdź, gdzie warto wykorzystać potencjał gry!

Imprezy okolicznościowe

Wesela, urodziny czy inne okazje do świętowania to przede wszystkim czas na dobrą zabawę. Posiadając lokal, w którym tego typu imprezy mają miejsce każdego weekendu, zadbaj o ciekawe urozmaicenie. Nie oszukujmy się, zawsze znajdzie się osoba, która nie tańczy, nie bawi się albo nie odpowiada jej dana oprawa muzyczna. W takim przypadku alternatywa w postaci stojącego w pomieszczeniu obok stołu do piłkarzyków lub bilarda pozwoli także takim osobom doskonale bawić się w Twoim lokalu.

Gry takie jak piłkarzyki, bilard czy multigra działają na korzyść Twojego biznesu na wielu płaszczyznach. Stwarzają nowe możliwości zabawy, co przekłada się na dalsze polecenia przez odwiedzających lokal. Podnoszą jego prestiż i zapadają w pamięć na dłużej jako miejsce, które warto poznać.

Gra w piłkarzyki

Impreza integracyjna

Nowa firma, nowi ludzie, a może dobrze zgrany zespół pracujący ze sobą od lat? Praca bywa naszym drugim domem. To tam nawiązujemy nowe znajomości, a także przyjaźnie na całe życie. Komfort pracy to podstawa dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Możesz dbać o to na wiele sposobów, jednak nie zapomnij o chwili wytchnienia, jakim są cykliczne imprezy integracyjne. Gra w piłkarzyki to niezobowiązująca rywalizacja i mnóstwo zabawy na długie godziny.

Rozrywka do Twojego biura — na co dzień!

W każdej pracy biurowej są chwile, kiedy nawet najwięksi twardziele… zasypiają nad stertą papierów. Czasem pojawiają się też gorsze dni, kiedy całą kreatywność nagle ulatnia się między biurkami. W takiej sytuacji warto dać pracownikom coś, co obudzi ich zdolności i pomoże nabrać chęci do dalszego działania.

Wydawać by się mogło, że na takie urozmaicenie w biurowych ścianach mogą pozwolić sobie jedynie większe firmy — nic bardziej mylnego! Wiele rozmiarów do wyboru w różnych kolorach i widełkach cenowych ułatwią Ci wybór odpowiedniego stołu oraz skompletowanie niezbędnych akcesoriów.

Figurki do gry

Piłkarzyki — gra dla wszystkich

W domu, szkole, biurze i w wielu innych miejscach — jedno jest pewne, gra w piłkarzyki robi coraz większą furorę. Jeżeli zastanawiasz się, czy tego typu rozrywka jest także dla Ciebie, zadzwoń już teraz! Nasi konsultanci doradzą i pomogą podjąć najlepszą decyzję.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.