Piłkarzyki, stoły do piłkarzyków – to rozrywka dla całej rodziny.

Już w połowie czerwca 2018 fanów piłki nożnej czeka wyjątkowa impreza: XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tym razem impreza odbywa się po sąsiedzku, w Rosji. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Europie Wschodniej. Jednak nie każdy będzie mieć okazję podziwiać najlepsze zespoły z całego świata na żywo. Warto zatem w czasie trwania imprezy zadbać o odpowiednią atmosferę w stylu sportowym i o dobrą zabawę. Nic tak nie podgrzewa emocji piłkarskich, jak domowy turniej piłkarzyków. Warto zaprosić rodzinę i przyjaciół, by razem miło spędzać czas.

Piłkarzyki, stoły do piłkarzyków

Stoły do piłkarzyków są w tylu różnych wariantach, że każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Brak miejsca w domu na profesjonalny stół do gry w piłkarzyki? To nie problem. Polecamy mini piłkarzyki, do postawienia na domowym stole…

… lub mini piłkarzyki, będące stolikiem barowym z misą do chłodzenia napoi. Takim rozgrywkom nikt się nie oprze!

 

 

Stoły do piłkarzyków składane

Stoły do piłkarzyków składane to opcja dla osób, które lubią grę na pełnowymiarowym stole, ale niekoniecznie mają na niego miejsce. Po skończonej rozgrywce można go w łatwy sposób złożyć i postawić w miejscu, w którym nie będzie domownikom przeszkadzać.

 

Stoły do piłkarzyków trambambula

Dla pasjonatów tej rozrywki masywny, duży  stół do piłkarzyków to gwarancja komfortu użytkowania.  Jego waga i konstrukcja dają stabilne osadzenie stołu, bez jego przesuwania się w czasie nawet bardzo zaciętego meczu.

 

 

 

 

Multigra – stół do piłkarzyków i gry w jednym

Świetną opcją dla osób lubiących gry towarzyskie jest stół multigra – 15 różnych gier do wyboru. Taka ilość opcji zachwyci dorosłych i dzieci: piłkarzyki, bilard, poker, tenis stołowy, kręgle, szachy, warcaby, itd. Taki zestaw długo się domownikom nie znudzi a oszczędność miejsca jest oczywista. To także wspaniały prezent dla dzieci!

 

 

Kibic piłkarski drzemie w każdym z nas

Sport to pasja, którą mogą dzielić członkowie rodziny w każdym wieku. Także grupy przyjaciół, kibiców danej dyscypliny, integrują się w czasie ważnych sportowych imprez. To zawsze są wspólne emocje, pasja i sposób na spędzanie wspólnego czasu. Fascynacja daną dyscypliną często też staje się silną inspiracją do sportowej aktywności. Nie każdy z nas stanie się gwiazdą światowego formatu, ale cykliczne rozgrywki z przyjaciółmi czy sportowe zabawy z dziećmi w plenerze, sprawią każdemu mnóstwo radości. Czym skorupka za młodu…

FOTOTAPETA DO DZIECIĘCEGO POKOJU

 

 

 

OBRAZ PIĘCIOCZĘŚCIOWY DLA FANA PIŁKI NOŻNEJ

 

 

OBRAZ PIĘCIOCZĘŚCIOWY DLA FANA PIŁKI NOŻNEJ

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.