Podgrzewany LunchBox firmy Filux z akcesoriami

Podgrzewany LunchBox firmy Filux z akcesoriami

Nowoczesne materiały i technologie pozwalają stworzyć wiele funkcjonalnych urządzeń. Ułatwiają one codzienne prace i uprzyjemniają nam czas. Powstaje także sporo gadżetów, które pomagają nam funkcjonować poza domem. Podgrzewany LunchBox firmy Filux z akcesoriami jest jednym z nich. Nie w każdej firmie znajduję się kuchnia lub pomieszczenie socjalne umożliwiające przygotowanie pracownikom cokolwiek innego ponad zupki z proszku. Co zatem zrobić, by w pracy zjeść ciepły domowy posiłek? Podgrzewany Lunchbox to świetna alternatywa dla „dania” w kubeczku z zalewanego wrzątkiem proszku. Przygotowany wcześniej domowy, zdrowy i smaczny posiłek, bez problemu odgrzejemy w każdym miejscu, gdzie jest dostęp do gniazda zasilającego.

Podgrzewany LunchBox – jak to działa?

Podgrzewany LunchBox Filux służy do utrzymywania temperatury dania lub wolnego jego podgrzania. Dlaczego wolnego? Dzięki temu, że podstawa naczynia nie jest bardzo gorąca, nie ma możliwości przypalenia posiłku czy jego wykipienia. Posiłek podgrzewa się wolniutko, bez ryzyka przywarcia czy spalenia. Warto jest w trakcie podgrzewania przemieszać danie. Jednak jeśli tego nie zrobimy – nie ma obawy. Na pewno nic złego się nie stanie i bez problemu ciepły posiłek możemy zjeść później. To bardzo przydatna funkcjonalność. Wszak w pracy nie zawsze można od razu zrobić przerwę czy stale pilnować podgrzewającego się posiłku.     Podgrzewany LunchBox pobiera energię z sieci przez przewód zasilający. By zabezpieczyć gniazdo przed zabrudzeniem w transporcie, można je zasłonić silikonowym korkiem, na stałe przyczepionym do obudowy. Po posiłku pudełko składamy – zajmuje wtedy o połowę mniej miejsca.                  

 

Podgrzewany LunchBox – akcesoria

Do pudełka dołączone są sztućce: łyżka i widelec, który na jednym z brzegów ma także funkcję nożyka. Na pokrywce znajduje się także mały pojemniczek z korkiem na dodatki do dania lub przyprawy. Do pokrywki przyczepione są także składane rączki, które podniesione dają możliwość wygodnego przenoszenia pudełka.                                

Pozostałe zastosowania

Podgrzewany LunchBox ma także dodatkowe zastosowania. W domu LunchBox może nam pomóc w rozmrażaniu małych porcji jedzenia. Filet z ryby, kotlet, porcja mięsa dla jednej osoby – powolutku podgrzewając, delikatnie rozmrozimy produkty, bez ryzyka przegrzania.   Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl