Poduszki na meble ogrodowe

Poduszki na meble ogrodowe
Komfort wypoczynku zależy nie tylko od rodzaju mebli, które wybieramy na balkon czy do ogrodu.  Tym, co sprawia, że wypoczywamy naprawdę wygodnie, są poduszki na meble ogrodowe. Te najwyższej jakości są bardzo trwałe i odporne na zabrudzenia. Takie wyściółki to inwestycja w doposażenie mebli wypoczynkowych do ogrodu na długie lata.
 

 

Wypełnienie poduszek ogrodowych

 
Wypełnienia poduszek na meble ogrodowe bywają różne. W najtańszych meblach są to cienkie gąbeczki, które słabo amortyzują od podłoża i częstokroć czuć przez nie elementy konstrukcyjne  leżaka czy krzesła ogrodowego. By tego uniknąć, warto jest poszukać poduch z pianki poliestrowej. To zwarty, dający przyjemne podparcie materiał, który dopasowuje się do ciała i jest bardzo trwały. Nie odkształca się z czasem, jest elastyczny i daje pełnię komfortu.

 

 

LEŻAK OGRODOWY TECHNORATTANOWY Z PODUSZKĄ I ZAGŁÓWKIEM

 

Poszycie poduszek ogrodowych

 
Wybierając poduszki na meble, warto jest wybrać takie, których poszycie jest wykonane ze specjalnych tkanin, które spełniają wymogi użytkowników mebli ogrodowych. To muszą być bardzo trwałe materiały, niepodatne na rozerwanie czy przetarcie. Dodatkowo muszą mieć strukturę, która nie chłonie wody, ułatwiając tym samym wytarcie z jej powierzchni np.: rozlanego napoju. Dobrze, gdy ich poszewki mają zamki, które pozwolą, na czas gruntownego czyszczenia pokrowca, na wyjęcie piankowego wsadu.
 
 
       

 

Modułowe poduszki na meble ogrodowe

 
Poduszki modułowe odzwierciedlają poszczególne strefy powierzchni tych leżaków ogrodowych, które mają możliwość dowolnego ustawienia oparcia, siedziska i podnóżka. Dzięki temu przy zmianie pozycji leżaka, poduszki modułowe zawsze idealnie przylegają do podłoża, nie podnoszą się i nie zmieniają położenia. A zatem przed wyborem wyściółki trzeba ocenić budowę konkretnego mebla wypoczynkowego i dobrać do niego produkt, który odzwierciedla jego funkcjonalność.
 
 
 
      
     
        

 

Poduszki na meble w SPA

 
Producenci poduszek na leżaki i leżanki ogrodowe dbają nie tylko o estetykę wyściółek. Najważniejszym aspektem jest odporność na zmoczenie i zabrudzenia. W hotelowym SPA leżaki przy basenie lub w strefie wypoczynku muszą być wyściełane poduszkami, by dać użytkownikom oczekiwany przez nich poziom komfortu. Jednocześnie nie mogą one przemakać, nie mogą się na nich tworzyć plamy i powinny mieć powłokę, z której woda szybko odparuje. Dobrej jakości gąbki właśnie takie są. Zapraszamy do obejrzenia oferty: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Poduszki-ogrodowe/2028
 
 
 
ŁÓŻKA WYPOCZYNKOWE W STEFIE RELAKSU W SPA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl