Praktyczna sofa rozkładana do salonu

Praktyczna sofa rozkładana do salonu
 
Gdy planujesz kupić nową kanapę do salonu, warto zastanowić się, jaki jej rodzaj wybrać. Jest wiele ciekawych modeli i są różne modne wersje kolorystyczne. Wygoda użytkowników jest z pewnością priorytetem, ale także dodatkowe funkcje kanapy są bardzo ważne. Sofa rozkładana będzie najlepszą opcją, gdyż umożliwi przenocowanie gości.
 
 

Grafitowa sofa rozkładana oraz stolik w stylu industrialnym.

 

Sofa rozkładana do salonu

 
Funkcja rozkładania sofy gwarantuje nam poprawę funkcjonalności pokoju dziennego. Wielkość mebla czy jego budowa nie zawsze wskazują na to, czy mebel jest przystosowany do rozłożenia. Nawet niewielkie kanapy o lekkiej konstrukcji bywają rozkładane, wystarczy sprawdzić opis produktu. To oznacza, że wybierając model z dodatkową funkcją spania, możemy wybrać taką kanapę, jaka nam się podoba.
 
Projektanci mebli zadbali o to, by kanapy z funkcją spania nie były trudne do rozłożenia. Nowoczesne rozwiązania gwarantują, że można to zrobić szybko, a powierzchnia do spania jest równa i wygodna. Poniżej nowoczesna sofa rozkładana na metalowych nogach:
 
              
 

Sofa rozkładana – mała czy duża?

 
Wybór wariantu sofy do salonu zależy od wielkości pomieszczenia, potrzeb użytkowników i ich gustu. Jednakże w mniejszych pomieszczeniach warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Pamiętajmy, że do rozłożenia kanapy potrzebne jest miejsce. To z kolei oznacza, że meble stojące przy niej, takie jak stolik czy fotele, też musimy gdzieś przesunąć. Powinno jeszcze wystarczyć miejsca, by móc swobodnie wtedy przechodzić. A zatem nie przesadzajmy z wielkością kanapy do małych pokoi, by móc z nich komfortowo na co dzień korzystać.
 
 
 

Sofa do salonu

 
Kanapa do salonu powinna być dobrana do jego wystroju. Zastanówmy się, gdzie będzie stała. Jeśli przy ścianie,  możemy wtedy wybrać model, który nie ma eleganckiej tylnej części, obitej tą samą tkaniną, jak siedziska. Gdy kanapa ma stać w dowolnym miejscu pokoju, z możliwością eksponowania jej tylnej części, koniecznie upewnijmy się, że jest to model obity z każdej strony dekoracyjną tkaniną i przystosowany do wolnej ekspozycji.
 
 
               
 
 
Meble do salonu - sofy i kanapy - możesz obejrzeć na stronie sklepu internetowego TwójPasaż.pl  https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Sofy-i-kanapy/5114
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl