Jaki prezent na Mikołaja?

Prezent na Mikołaja – przede wszystkim zaskakuj!

Wybór prezentu jest zadaniem trudnym… i tak dalej i tak dalej. Skoro jest to misja niemalże niewykonalna, a Ty mimo wszystko czytasz ten artykuł, to wiedz, że jest dla Ciebie nadzieja. Przejdźmy do rzeczy, jak wybrać prezent na Mikołaja nie bankrutując i zapewniając maksymalną radość? Oto nasze propozycje!

Prezent albo psikus!

A może oba jednocześnie? Pomysł ten dotyczy nie tyle konkretnego produktu, ile formy jego przygotowania, a najłatwiej wykorzystasz go w przypadku zestawów akcesoriów uzupełniających czy narzędzi. Każdy element zapakuj osobno i rozłóż, zależnie od możliwości, w jednym pokoju lub całym mieszkaniu. Do każdej takiej paczuszki możesz dołączyć coś słodkiego dla zwiększenia motywacji do dalszych poszukiwań. Frajda podczas poszukiwań gwarantowana dla obu stron.

Drobne prezenty na Mikołaja

Ciąg dalszy nastąpi…

Warto pamiętać, że nieco ponad dwa tygodnie po mikołajkowych podarunkach przychodzi czas na prezenty gwiazdkoweWykorzystaj to jako możliwość uzupełnienia prezentu na gwiazdkę — pod warunkiem, że taki dodatek obdarowana osoba wykorzysta także bez głównego prezentu pod choinkę. Skomplikowane? Podajmy przykład: zapalony podróżnik ucieszy się z drobnego gadżetu w postaci scyzoryka. Na fali tej radości pod choinką umieść cały zestaw akcesoriów podróżniczych w specjalnej szkatułce z pustym miejscem na otrzymany szóstego grudnia scyzoryk.

Dawkowana przyjemność smakuje lepiej!

I tu pole do popisu jest duże. Twoja ukochana uwielbia kwiaty? Wysyłaj co miesiąc jej ulubione za pomocą poczty kwiatowej. Równie możesz je zastąpić przez prenumeratę ulubionego czasopisma. Koszt nie jest duży, a radość z comiesięcznego rozpakowywania — bezcenna.

Kwiaty w prezencie

Usługi w cenie!

A może by tak odejść od tradycyjnego prezentu zapakowanego w ładny, świąteczny papier? Zamiast tego zwykła koperta zawierająca informację np. o wykupionej wspólnej wycieczce, wypadzie do spa, skoku ze spadochronem lub na bungee, locie szybowcem, przejażdżce po torze wyścigowym, a nawet voucher na zakupy dowolnych mebli do sypialni, jadalni, salonu  itd. Taki prezent to przede wszystkim inwestycja w najlepsze wspomnienia.

A może… rodzinnie?

W dobie łatwego podróżowania często zdarza się, że rodzina jest porozrzucana po całym świecie. A gdyby ściągnąć całe rodzeństwo do domu rodziców tak, by dowiedzieli się o tym, dopiero gdy ci przekroczą prób ich mieszkania? Wydaje się to trudne do zrealizowania, ale nie jest niemożliwe. Spróbuj i zapamiętaj te święta do końca życia!

Święta rodzinnie

2 komentarzy:
 1. Franciszek
  Franciszek says:

  Ja ostatnio nauczyłem się kupować kosze prezentowe, jest to bardzo uniwersalny i praktyczny prezent. Większość osób zdecydowanie ucieszy spory zapas łakoci i produktów spożywczych, jakich nie spotykamy na co dzień.

  Odpowiedz
 2. Amelka
  Amelka says:

  Ciekawe też mogą być personalizowane ręczniki, czy koszulki. Możemy na nich umieścić np. fotografię z osobą obdarowywaną, czy jakieś wspomnienia, lub ważne dla nich słowa. Fajna sprawa i niezbyt kosztowna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.