Przyjęcia w ogrodzie najprzyjemniejsze są latem

Nie ma nic przyjemniejszego latem niż przyjęcia w ogrodzie. Biesiady w ciągu dnia czy wieczorem mają wtedy swój niepowtarzalny urok. To także czas typowo letnich smaków. Wędzarnie ogrodowe czy grill pozwalają wyczarować zdrowe i przepyszne dania. Jak się przygotować do przyjęcia gości, podpowiemy w tym artykule.

 

Meble ogrodowe – zapraszamy do stołu

Komplety stołowe zapewnią nam i naszym gościom komfort w czasie spotkania. Wygodne krzesła ogrodowe, duży stół ogrodowy i już można podawać przysmaki. Przyjęcia w ogrodzie nie mogą się odbyć bez podania dań z grilla. Warto też zadbać o sezonowe świeże dodatki, takie jak kiszone ogórki, świeże warzywa, świeże soki z owoców sezonowych i pyszne ciasta.

 

Pawilon na przyjęcia w ogrodzie

Gdy obawiamy się wietrznej pogody lub gdy może pojawić się letni deszcz, warto pomyśleć o zadaszeniu dla gości i nad stół. W takiej sytuacji pawilony ogrodowe są doskonałym pomysłem. To estetyczne i funkcjonalne namioty ogrodowe. Mają przesuwne ścianki, ścianki z oknami lub można te ścianki zupełnie zdemontować – w zależności od bieżących potrzeb. Jest również możliwość dokupienia do pawilonów moskitiery, która daje skuteczną osłonę przed owadami.

 

Dekoracje stołu i zastawa stołowa

Zastawa stołowa, odpowiednia ilość sztućców, naczynia na sałatki i desery, patery na potrawy ciepłe oraz naczynia na napoje – warto sprawdzić, czy mamy ich wystarczającą ilość. Można też przygotować jednorazowe naczynia, nie trzeba będzie wtedy zmywać po przyjęciu.

 

 

Przyjęcia w ogrodzie z nastrojem

Wieczorem w ogrodzie można wyczarować bajkowy nastrój. Oświetlenie ogrodowe pozwoli nam rozświetlić dowolne miejsce w ogrodzie. Bardzo lubiane są lampy solarne, które nie wymagają podłączania do sieci elektrycznej i są bezkosztowe w użytkowaniu. Lampki ogrodowe wymagające zasilania, doskonale sprawdzą się na tarasie. Bez względu na rodzaj wybranego oświetlenia, efekt będzie spektakularny.

 

 

Meble dla dzieci do ogrodu

Maluchy też chcą uczestniczyć w spotkaniach rodzinnych w ogrodzie. Dzieci często też chcą mieć swój stolik, swoje meble dostosowane do nich wielkością, by spędzać czas w gronie rówieśników. Sprawmy im zatem tą przyjemność, wybierając ogrodowe meble dla dzieci.

 

                       

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.