Pudełka na zabawki sposobem na porządek

Zabawki mają inspirować dzieci do zabaw, pobudzać ich wyobraźnię i wpływać na ich rozwój. Wszyscy rodzicie cieszą się, gdy dziecko daje wyraz swojej ekspresji w czasie zabaw. Jednak wieczorem, gdy cały pokój, a czasem mieszkanie, zasypane są klockami, pluszakami, książkami czy kredkami, staje się oczywiste, że trzeba znaleźć sposób na przechowywanie tych dziecięcych skarbów. I tutaj przydają się pudełka na zabawki.

Pudełka na zabawki sposobem na porządek

Tak jak wszystko, co znajduje się w dziecięcym pokoju, tak też pudełka na zabawki, powinny być kolorowe i estetyczne. Powinny być także solidne i bezpieczne. Wzmocniony plastik, zaokrąglone brzegi oraz łatwe otwieranie i zamykanie – to powinno zachęcić dzieci do korzystania z nich. Ale by tak się stało…

 

          

… porządkowanie zabawek…

…powinno stać się elementem codziennej zabawy, od momentu, gdy dziecko zaczyna się samodzielnie bawić. Warto dzieciom tłumaczyć, dlaczego porządkujemy zabawki. Chronimy je w ten sposób przed zniszczeniem – depcząc po nich można uszkodzić drobne elementy, typu klocki. Ważne jest też gromadzenie podobnych zabawek w danym pojemniku, np.: elementy składowe zabawki edukacyjnej, zgromadzone razem, pozwalają na swobodną nią zabawę, bez szukania jej części po całym pokoju.

Skrzynia na zabawki

Skrzynie na zabawki to solidne meble, które sporo pomieszczą. Te dla najmłodszych dzieci dodatkowo są bajecznie zdobione i są prawdziwą ozdobą dziecięcego królestwa. Skrzynia na zabawki ma wieko wspomagane podnośnikiem hydraulicznym, dzięki czemu nawet małe dziecko poradzi sobie z jej otworzeniem i zamknięciem.

      

 

Segregatory na zabawki dla dzieci

Dzieci często zapominają, co znajduje się w różnych pojemnikach. Otwarte pudełka zgromadzone na estetycznym regale, będą inspiracją do codziennych zabaw.

 

          

 

Funkcję segregatorów na dziecięce skarby pełnią też przeźroczyste pudełka na zabawki. Pozwalają na wygodne ich przechowywanie, a widoczna zawartość mniej korci do rozrzucania całej ich zawartości na podłodze…

Pufa – schowek na zabawki

Bardzo lubianym przez dzieci meblem jest pufa ze schowkiem. Takie siedziska z dodatkową funkcją schowka, które znakomicie pomieszczą różnego rodzaju zabawki, doskonale sprawdzają się w dziecięcym pokoju. To oszczędność miejsca i praktyczna funkcja.

         

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.