sprzet do cwiczen w domu

Sprzęt do ćwiczeń – efektywnie budujemy formę na wiosnę.

Marzec to już ostatni dzwonek by zawalczyć o poprawę kondycji i sylwetki na wiosnę. Ponieważ czasu jest mało, warto pomyśleć o intensywnych ćwiczeniach na profesjonalnych przyrządach. Sprzęt do ćwiczeń w domu to wygodna alternatywa w stosunku do płatnych zajęć w klubach.

Sprzęt do ćwiczeń w domu

sprzet do cwiczen w domu

 

Z takiej domowej siłowni skorzystają wszyscy domownicy. Ćwicząc w domu, nie tracimy czasu na dojazdy do klubu fitness. Dodatkowo możemy na aktywność przeznaczyć każdą wolną chwilę. A zatem – ćwiczymy!

Ćwiczenia na uda

Dla osób, które mają mało miejsca w mieszkaniu, a chcą intensywnie popracować nad nową sylwetką, dobrą propozycją będzie stepper. Nieduże urządzenie, które jednak wymaga intensywnych ćwiczeń. Uda, pośladki a przy doczepionych taśmach także ramiona i grzbiet – to musi przynieść widoczne efekty!

 

sprzet do cwiczen w domu

 

Dla osób chcących popracować nad wyglądem brzucha pomocny będzie Ab Roller. Takie urządzenia wymuszają przyjęcie odpowiedniej sylwetki, dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na niekorzystne obciążenia. W ten sposób chronimy kręgosłup, a jednocześnie efektywnie ćwiczymy i budujemy masę mięśniową. Ruchy są płynne, nie gwałtowne, co chroni nasze ścięgna i stawy. Ab Roller to optymalne urządzenie dla każdego, ponieważ wiele ćwiczeń nie aktywizuje mięśni brzucha. To sposób na efektywne, regularne, całoroczne ćwiczenia tej partii mięśni, które wymagają najwięcej pracy. Te efekty po prostu widać!

 

sprzet do cwiczen w domu

 

Ćwiczenia na brzuch

Bardzo lubiana przez kobiety jest platforma rotacyjna. To przyrząd, który pozwala na bardzo intensywne ćwiczenia na brzuch i uda jednocześnie. Wygodna, stojąca, stabilna pozycja pozwala długo ćwiczyć, przy maksimum komfortu. Na tym urządzeniu nie obciążamy kręgosłupa i jednocześnie prowadzimy intensywny trening. Efektami będzie można cieszyć się już wiosną!

 

sprzet do cwiczen w domu

 

Platforma wibracyjna do ćwiczeń fitness, to propozycja dla osób, którym ciężko jest zmobilizować się do regularnych, intensywnych ćwiczeń. Systematyczne korzystanie z niej powoduje widoczne ujędrnienie ciała, redukcje tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej i przyjemne rozluźnienie całego ciała. To efekt podobny, jak po masażu.  A wszystko to w zaciszu własnego domu!

 

sprzet do cwiczen w domu

 

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

3 komentarzy:
  1. Mirka
    Mirka says:

    Świetny artykuł:) Niestety nie udało mi się zbudować formy na lato. Może dzięki Twoim poradom do nastepnego lata się wyrobię:D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.