Stół ogrodowy z krzesłami dla rodziny i przyjaciół

Stół ogrodowy z krzesłami dla rodziny i przyjaciół
Kwintesencją letnich spotkań w ogrodzie są spotkania towarzyskie. Lubimy spędzać czas przy stole z rodziną i przyjaciółmi, delektując się przysmakami z grilla. Biesiadujemy, rozmawiamy, cieszymy się swoją obecnością. Dlatego tak ważne jest posiadanie dużego, stabilnego stołu i kompletu dostosowanych do niego wysokością krzeseł.  Warto już teraz, zimą, zaplanować sobie jakie meble potrzebne będą na tarasie w nowym sezonie. Stół ogrodowy z krzesłami jest najważniejszym zestawem mebli w ogrodzie.
 

Stylowy zestaw stołowy z drewna egzotycznego

 

Stół ogrodowy z krzesłami

 
Wielkość ogrodowych mebli stołowych musimy dostosować do miejsca, gdzie będą stały. Po ich ustawieniu powinno wystarczyć miejsca na wygodne poruszanie się przy stole i na swobodne przejście obok niego, gdy siedzą przy nim goście.
 
 
 
 
 
 
Praktyczną opcją są stoły rozkładane. Dla dużych rodzin są wręcz niezbędne! Gdy jest taka potrzeba, rozstawiamy jego maksymalną wielkość, dostawiamy krzesła i możemy przyjąć dużą grupę gości. W pozostałych okresach złożony stół zajmuje znacznie mniej miejsca.

 

Drewniany stół ogrodowy

 
Zestaw ogrodowy z drewna to ponadczasowa klasyka. To meble na lata, które nigdy się nie znudzą, dzięki szlachetnej formie i naturalnemu materiałowi. Drewno egzotyczne jest odporne na działanie warunków atmosferycznych i bardzo trwałe. Takie komplety pasują do domu i do ogrodu w każdym stylu. Z czasem drewno nabiera szlachetnej patyny, nieco zmienia odcień, a pomimo tego meble nadal wyglądają ekskluzywnie.
 
 
 

 

Nowoczesne meble metalowe

 
To bardzo lubiane przez klientów meble ogrodowe. Dość oszczędne w formie, pomimo użytego surowca sprawiają optycznie wrażenie lekkich. Po części ten efekt jest zasługą użycia nowoczesnych materiałów do wyściełania siedziska. Nowoczesne siatki są praktyczne oraz przewiewne i przyjazne dla ciała.
 
 
                       
 
 
Meble metalowe są bardzo trwałe i stabilne. Doskonale nadają się do użytku w przydomowych ogródkach. Ten typ mebli jest także coraz częściej kupowane przez firmy do ogródków letnich. Nic dziwnego. Są wytrzymałe i prezentują się wspaniale, tak jak meble z kolekcji:
 
 
                 
 
 

Pokrowce i poduszki na stoły ogrodowe

 
Krzesła ogrodowe są wygodnymi meblami. Ale prawdziwy komfort przy dłuższym siedzeniu zapewnią poduszki na krzesła ogrodowe. Nowoczesne poduszki szyte są z bardzo wytrzymałych tkanin, odpornych na zmoczenie i zaplamienie. Wypełnienia są elastyczne, bez tendencji do zbijania się. Niektóre z nich dodatkowo mają zagłówki, by zapewnić pełnię komfortu.
 
 
                Krzeslo ogrodowe i gruba, wygodna poduszka
 
 
W deszczowe dni lub w okresie wyjazdu użytkowników warto jest zabezpieczyć meble pokrowcem. Na szczęście wystarczy jeden, na stół i krzesła razem. Jego założenie jest dziecinnie proste, a użytkownicy mają wtedy pewność, że meble będą czyste i gotowe do użytku.
 
 
                      
 
 
 
Wszystkie produkty dostępne są w ofercie sklepu internetowego www.TwójPasaż.pl
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl