Łóżka metalowe idealne do sypialni w każdym stylu

 

Tradycyjne podwójne łóżko do sypialni to duży i zazwyczaj dość masywny mebel. Ze względu na swoją funkcję i wielkość materaca po prostu musi być tak duże. Czy można sprawić, by konstrukcja wyglądała na lżejszą wizualnie? Mniej przytłaczającą, dostojną? Tak! Nowoczesne łóżka metalowe to urokliwe i stylowe meble do sypialni, które wyglądają na lekkie wizualnie.

Łóżka metalowe – ażurowa konstrukcja

Nie dajmy się zwieść pozorom. Łóżka metalowe to solidne i wytrzymałe meble, zbudowane na bazie metalowej ramy. Pomimo ażurowej konstrukcji są bardzo stabilne. Również wszystkie elementy stelaża pod materac są solidnie ze sobą połączone, gwarantując komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 

 

Boki łóżka to nie tylko dekoracyjne zwieńczenia. Mają one za zadanie zabezpieczyć materac i pościel przed przesuwaniem się. Fantazyjne elementy zagłówka wykończone są drewnianymi kulkami, dając dodatkowy walor wizualny. Tutaj każdy detal jest przemyślany i dopracowany.

 

Łóżka metalowe – kolor metalowej ramy

Większość łóżek metalowych ma czarną ramę. Czerń to modny kolor wpisujący się w trend stylu industrialnego. Czarne metalowe elementy to mocny akcent i wyróżnik w każdym wnętrzu.

 

 

Jeśli jednak wolimy nieco delikatniejsze warianty, można wybrać łóżko srebrne lub białe. Nic nie stracimy na efekcie dekoracyjnym, złagodzimy jednak nieco ogólne wrażenie.

 

Ciekawy wyróżnik – drewniane nogi

Masz jeszcze wątpliwości? Boisz się, że takie łóżko nie będzie pasowało do dotychczasowego wystroju sypialni? Jeśli podobają Ci się metalowe łóżka, ale nie chcesz wymieniać pozostałych mebli w sypialni – nasze modele łóżek doskonale wpasują się w wystrój każdej sypialni. Jak to możliwe? Dzięki drewnianym nogom, w dwóch odcieniach do wyboru.

 

     

 

 

Elementy drewniane konstrukcji łagodzą surowy charakter takiego mebla i sprawiają, że pięknie harmonizuje on z pozostałymi meblami. Gdy we wnętrzu zadbamy o dodatkowe akcenty metalowe – choćby stoliki nocne, sypialnia zaskoczy cię odświeżoną stylistyką i spójnym stylem.

 

   

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.