Tapeta na drzwi – efekt, który zachwyca!

Współczesna wysoka jakość druku sprawiła, że w ostatnich latach znów bardzo popularne stały się fototapety. Precyzja odwzorowania zdjęć, piękno kompozycji nowoczesnych kolaży czy kompozycji graficznych a często także efekt 3D – to jakość, która robi ogromne wrażenie. Nie każdy jednak ma odwagę na dekorację w ten sposób całej ściany. Fototapeta na drzwi  to mniejsza, ale równie efektowna opcja.

Tapeta na drzwi – zdjęcia miejsc

Zdjęcia urokliwych zakątków, zalanych słońcem uliczek, tajemniczych przejść to motywy, które przepięknie dopełniają aranżację przestrzeni. To zdjęcia realnych miejsc, które sprawiają wrażenie, jakby znajdowały się na wyciągnięcie ręki.

 

 

Tapeta na drzwi z efektem 3D

Złudzenia optyczne związane z fototapetą umieszczoną w mieszkaniu sprawiają, że widzimy coś, czego nie ma. Kolejne pomieszczenie? Długi korytarz? Schody? Takie wizualne złudzenia dają wrażenie bardzo realistycznej przestrzeni dodanej. To także świetny sposób na optyczne powiększenie pomieszczeń. Pozwól się zaskoczyć!

 

   

 

Tapeta na drzwi – elementy miejskiej architektury

Bardzo lubianymi motywami są zdjęcia przedstawiające wielkie metropolie, budowle, czy ciekawe zakątki miast. We wnętrzu stają się złudzeniem okna, które pozwala nam widzieć fragment miejskiej zabudowy. Realizm tych zdjęć robi wrażenie…

 

   

Fototapeta z motywem drzwi

Bardzo pomysłowym motywem jest zdjęcie stylowych drzwi. Zabytkowe, industrialne, stare – każde robią niesamowite wrażenie. Wydaje się, że drzwi w pomieszczeniu właśnie tak wyglądają, jak zdjęcie, które widzimy. Tego typu element doskonale sprawdzi się we wnętrzach dość surowych, industrialnych, urządzonych w bardzo prosty sposób. Takie fototapety przykuwają uwagę i stają się najważniejszym wyróżnikiem pomieszczenia oraz jego największą ozdobą.

 

   

   

Fototapety z motywami dla dzieci i młodzieży

Najbardziej otwarte na nowości są dzieci i młodzież. To one najszybciej decydyją się na nowinki, nowoczesne wzornictwo – im ciekawiej, tym lepiej. Dla nich przygotowano ofertę ciekawych graficznie fototapet na drzwi, które nawiązują do lubianych przez dzieci motywów.

 

    

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.