Wielkanoc

Wielkanoc Święta, na które czekamy.

Wielkanoc Święta, to wyjątkowy czas. To nie tylko święta, które urządzamy co roku z poszanowaniem tradycji i celebracją spotkań rodzinnych. To także czas radości, gdy mija zima, robi się cieplej i świat budzi się do życia.

Dania na Wielkanoc

Tutaj podpowiemy, co jest potrzebne, by niebanalnymi ozdobami wielkanocnymi zaskoczyć gości. Gdy zastanawiasz się, jak poradzić sobie z większą ilością gotowania, warto poznać najnowszy asortyment garnków, multicookerów czy nowoczesne brytfanny niezbędne do pieczenia mięsa. Gotowanie na święta to operacja logistyczna. Potrzebujemy więcej garnków, te z kolei potrzebne są większe, niż te używane na co dzień.

 

Wielkanoc swieta komplet garnków                             Wielkanoc swieta brytfanna gęsiarka

 

Trzeba też pomyśleć o eleganckiej zastawie stołowej. Aranżacja stołu nie tylko podkreśla wagę tych świat, ale także pozwoli właściwie zaprezentować potrawy i ciasta. Istotne są również wszystkie akcesoria, które  pozwolą na eleganckie podanie dań. Serwis obiadowy i eleganckie sztućce to po podstawa aranżacji stołu, nie tylko w czasie przyjęć świątecznych. Motyw gałązki bzu zdobiący porcelanowy serwis podkreśli charakter wiosennych świąt. Ważne są także naczynia długo utrzymujące temperaturę potraw. Dzięki nim, jako gospodarze, będziemy czas przyjęcia spędzać z gośćmi, zamiast w kuchni!

 

Wielkanoc swieta komplet obiadowo - kawowy

Wielkanoc swieta sztucce komplet      Wielkanoc swieta naczynie ceramiczne na podgrzewaczu

 

Gdy wszystkie etapy świątecznych przygotowań są wcześniej zaplanowane i gdy mamy potrzebne akcesoria kuchenne, to wszystkie prace przebiegają sprawniej a efekty cieszą domowników i gości.

Wielkanoc Święta wiosenne

Warto pomyśleć o dekoracjach na stół podkreślających motywy wielkanocne. Urocze kieliszki do jajek czy patery do ekspozycji przekąsek z jaj sprawią, że biesiadnikom będzie przyjemnie zasiąść do tak zaaranżowanego stołu.

Wielkanoc swieta kieliszek do jajka                         Wielkanoc swieta patera do jaj

Ciasta na Wielkanoc

Ciasta wielkanocne… Kto z nas nie czeka na mazurki, babki, serniki – pachnące bakaliami? Warto zatem już teraz zobaczyć najnowsze akcesoria do pieczenia, które pomogą przygotować wspaniałe wypieki wielkanocne. Foremki do babek czy naczynia

do ekspozycji wspaniałych wypieków to absolutne świąteczne minimum.

Wielkanoc swieta forma do babki                     Wielkanoc swieta patera na ciasta i owoce

Ozdoby na Wielkanoc

To, co najprzyjemniejsze w przygotowaniach do świąt, to dekorowanie domu i jego otoczenia. Spektakularne wrażenie na gościach zrobią fototapety z wiosennymi kwiatami. To urocze motywy, które wprowadzą miłą atmosferę do mieszkania – na cały rok.

 

Wielkanoc swieta fototapeta                       Wielkanoc swieta fototapeta

 

Nieco mniej spektakularne, a równie urocze są nowoczesne obrazy, również z kwiatowymi motywami. Takie obrazy, zgodnie z trendami, są często kilkuczęściowe. To daje nowe możliwości aranżacyjne i zaskakujący efekt.

 

Wielkanoc swieta obraz              Wielkanoc swieta obraz

 

A co z balkonem, tarasem czy ogrodem? Jak można podkreślić wyjątkowy nastrój Wielkanocy? Proponujemy nowość – kamienne figury ogrodowe / donice, związane z tematyką świąt i wiosny. Takie dekoracje ucieszą dzieci i dorosłych.

 

Wielkanoc swieta figura ogrodowa                                                   Wielkanoc swieta figura ogrodowa

 

 

W innym artykule na naszym blogu podpowiadamy, jak poradzić sobie z czekającymi nas wiosennymi porządkami w domu i w ogrodzie i dzięki jakim urządzeniom możemy je usprawnić. Sprzątanie domu i ogrodu to niezbędny element przygotowań świątecznych. Jak usprawnić najcięższe prace i jak łatwiej poradzić sobie z różnego rodzaju zadaniami – dowiesz się tutaj:    https://www.twojpasaz.pl/blog/wiosenne-porzadki-w-domu-i-ogrodzie-pomocne-innowacje/

Sklep internetowy Twójpasaż.pl życzy Państwu udanych Świąt!

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.