Zabawki do ogrodu dla dzieci

W czasie letniego urlopu w końcu mamy czas by pobyć z naszymi dziećmi w plenerze. Słońce, woda i przygoda, wspólne wypady na łono natury to przyjemność dla całej rodziny, ale i wyzwanie organizacyjne dla rodziców. Jak dobrze zaplanować czas by spędzić go wspólnie, w możliwie najciekawszy sposób? Podpowiadamy w tym artykule.

 

Jedziemy na biwak

Na biwaku warunki są tak ekstremalnie różne od tych domowych, że każde dziecko będzie zaskoczone ilością nowych bodźców i wrażeń. Już samo spanie w namiocie budzi ogromne emocje. Do tego łóżko polowe składane lub materac, śpiwór – wieczorem ognisko, grill czy pieczenie kiełbasek plus wszystkie tajemnicze odgłosy nocy – czy może być coś bardziej ekscytującego dla maluchów?

          

Pływamy, gramy, wypoczywamy

Gdy jedziemy z dziećmi nad morze, długie godziny plażowania wymagają zapewnienia dzieciom odpowiedniej osłony przed pełnym słońcem. I tutaj sprawdzi się najlepiej parasol plażowy. Nieduży, poręczny a zapewni odpowiednią ilość cienia by odpocząć od palącego słońca. Bardzo pomocny jest także namiot plażowy, on również zapewni plażowiczom odrobinę potrzebnego zadaszenia.

 

    

Lato w mieście

Nie każdy latem wyjeżdża z domu. W tej sytuacji szukamy takich wspólnych aktywności, na które zwykle nie mamy czasu, a czasem cierpliwości. Warto wykorzystać ten czas na pójście razem na basen, na kręgle czy na plac zabaw, bo teraz w pełni możemy poświęcić dzieciom uwagę. To właśnie jakość czasu spędzonego wspólnie z dziećmi ma dla nich największe znaczenie.

 

 

W domu też można się świetnie razem bawić. Rodzinne rozgrywki w piłkarzyki, w lotki – dart czy  multigra – pozwolą zacieśnić nadwątlone brakiem czasu więzi rodzinne i odbudować radość wspólnych, beztroskich chwil.

Lato to czas, gdy dzieci uczą się nowych rzeczy. Ale np: łyżworolki to wyzwanie także dla dorosłych i gwarantowana satysfakcja z efektywnie spędzonego czasu, na wspólnej nauce nowego  sportu. Świetną opcją nabycia nowych umiejętności jest także elektryczna deskorolka. Wbrew pozorom, dla dziecka to spore wyzwanie!

 

 

Najmłodsze dzieci z radością będą bawić się w namiocie z piłkami – to ulubiona zabawka wielu dzieci, popularna od kilku sezonów. Z kolei tablica do pisania dla dzieci pozwoli wykonywać zadania kreatywne pod okiem rodziców i trenować umiejętność pisania czy rysowania.

      

Lato we własnym ogrodzie

Zabawki do ogrodu warto wybrać takie, które zachęcą dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabawki ogrodowe, takie jak trampolina ogrodowa czy huśtawka ogrodowa, to od lat hity niezmiennie kochane przez dzieci. Takie zabawy budzą wiele nieskrępowanej, drzemiącej w dzieciach naturalnej radości.

 

     

 

Piaskownica, z możliwością jej zakrycia ze względów higienicznych gdy nie jest używana, to także sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, pod okiem opiekunów. Takie z pozoru proste zabawy, dają maluchom sporą satysfakcję. Zabawki do ogrodu dla dzieci to sposób na intensywną zabawę na świeżym powietrzu. Pozwalają na fizyczne wyładowanie nadmiaru energii i sporą samodzielność w decydowaniu, co i jak będą robić. 

Internetowy sklep TwójPasaż.pl inspiruje

Przemyślane zabawki dla dzieci to radość dla nich i satysfakcja dla ich opiekunów, gdy obserwują jak uczą się one nowych umiejętności. Wiele gadżetów elektronicznych, takich jak elektryczna deskorolka, budzą niekłamany zachwyt naszych dzieci. Ale nic im nie zastąpi obecności rodziców, poświęcanej im uwagi i wspólnie spędzonych radosnych chwil.

 

Produkty dostępne są w ofercie internetowego sklepu TwójPasaż.pl WSZYSTKO DO DOMU I OGRODU: https://www.twojpasaz.pl

 

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.