Dekoracje świąteczne

dekoracje świąteczne Lampki choinkowe 200 LED białe zimne Drzewko szczęścia 64 LED Bonsai zimne Wąż ledowy 20m, Biały zimny z programatorem Wąż świetlny 20m, kolorowy z programatorem Drzewko szczęścia 64 LED Bonsai zimne Drzewko szczęścia 64 LED Bonsai kwiatki ciepłe Drzewko z kwiatkami 200 LED białe zimne Drzewko z kwiatkami 200 LED białe ciepłe Renifer z saniami świecący Mikołaj świecący na drabinie 250 cm, LED Mikołaj świecący na drabinie 250 cm, LED

Produkty zaprezentowane na zdjęciu:

mikołaj na drabinie

Mikołaj z drabiną LED

Drabina 2,5m
Możliwość stosowania na zewnątrz
Gwarancja 24 miesiące

renifer świecący

Świecący renifer z saniami

Wykonany w technologii LED
Odporny na warunki atmosferyczne
Gwarancja 24 miesiące

drzewko led ciepłe

Drzewko świacące - ciepłe 150cm

Kolor ciepły biały
200 lampek LEDowych
Gwarancja 24 miesiące

drzewko led zimne

Drzewko świecące - zimne 150cm

Kolor chłodny biały
200 lampek LEDowych
Gwarancja 24 miesiące

lampki choinkowe

Lampki choinkowe LED zimne

200 lampek LED
Energooszczędne
Gwarancja 24 miesiące

wąż świetlny kolorowy

Wąż świetlny kolorowy 20m

Programator z 8 trybami
Wiele kolorów. Wodoodporny
Gwarancja 24 miesiące

wąż led biały

Wąż świetlny biały LED 20m

Programator z 8 trybami
Energooszczędny i wodoodporny
Gwarancja 24 miesiące

drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia LED 45cm

Piękne, białe podświetlenie
Programator 8 trybów
Gwarancja 24 miesiące

Drzewko LED z kwiatkami 45cm

Kolor biały zimny
Programator 8 trybów
Gwarancja 24 miesiące

Drzewko LED ciepłe 45cm

Kolor biały ciepły
8 trybów świecenia
Gwarancja 24 miesiące

gwarancja twojpasaz
wysylka twojpasaz
paczkomaty inpost
wysylka twojpasaz
dekoracje świąteczne

Coraz bliżej święta!

Wielkimi krokami zbliża się zima, a to znak, że czas zacząć planować nasze świąteczne przygotowania. Nawet jeśli pozornie przedświąteczny szał nas nie dotyczy, to doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele pracy i czasu trzeba włożyć w to, by nasze święta były pod każdym względem udane, bezstresowe i miło wspominane przez całe lata. Dlatego warto już teraz usiąść przy biurku z kartką i długopisem, aby spisać wszystkie niezbędne czynności i rozplanować je w czasie, tak, by na dzień przed Wigilią nie stresować się, że potrawy niegotowe, dywany niewytrzepane a mieszkanie i choinka nieudekorowane. Szczególnie kwestia dekoracji naszego wnętrza, mimo że często lekceważona, spełnia bardzo ważną funkcję w naszym domu: ważne są oczywiście potrawy i prezenty, jednak to wyjątkowe świąteczne ozdoby, zarówno na choince jak i ścianach a także przed domem sprawiają, że czas świąt kojarzy nam się z niezwykłą, magiczną atmosferą. Warto więc zadbać o to, aby na tych kilka tygodni przed i po Gwiazdce, nasze mieszkanie niewielkim nakładem sił, wielce się zmieniło. Jeśli dodatki i dekoracje dobierzemy ze smakiem i kierując się przemyślaną strategią, osiągniemy podwójną korzyść: po pierwsze nasze mieszkanie i ogród udekorowane będą w sposób piękny i przemyślany, po drugie zaś – unikniemy zbędnych wydatków, jakie niesie ze sobą kupowanie „na hura”. O wiele lepiej jest odpowiednio przemyśleć koncepcję świątecznych dekoracji, a potem dokonywać zakupu.

Świąteczny klimat

Jeżeli już jesteśmy przy zakupach, to nie sposób nie skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego, w którym przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, świąteczną ofertę, pełną pięknych i wspaniałych bożonarodzeniowych dekoracji i ozdób. Samych ozdób świątecznych mamy w naszej kolekcji kilkaset. Od zawsze dekoracją, która doskonale sprawdza się na zewnątrz domu jest Mikołaj wspinający się po fasadzie budynku. To piękne nawiązanie do świątecznej tradycji gwarantuje podziw i wzruszenie wszystkich, którzy zobaczą taki motyw na naszym domu. Aby całość wyglądała jeszcze bardziej efektownie, nasz mikołaj wspina się po świecącej, ledowej drabinie. Z kolei do naszego domu idealnie pasowało będzie świecące drzewko, które dzięki ciepłemu światłu dwustu jaskrawych diod wspaniale oświetli nasze wnętrze i nada mu wyjątkowego świątecznego charakteru. Jeżeli chcemy naprawdę cieszyć się świętami, zafundujmy sobie wspaniały prezent już teraz. Piękne i efektowne ozdoby sprawią, że te święta będą wyjątkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl