Landing Kotły


Kotły CO z podajnikiem
Kotły typu SKAM-EKO-P są to wysokojakościowe kotły wyposażone w podajnik ślimakowy stalowy lub żeliwny z dodatkowym rusztem żeliwnym bądź wodny (tzw. ruszt awaryjny). Automatyczny Zespół Podawania Paliwa wraz ze zbiornikiem opału, wentylatorem oraz regulatorem mikroprocesorowym, tworzy system magazynowania, automatycznego podawania opału do palnika.
Ceny od 5 000,00 zł

Kotły UKS
Przeznaczone do wodnych instalacji c.o. zarówno w domach jednorodzinnych jak i obiektach produkcji przemysłowej i ogrodniczej. Kotły mogą być stosowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego zabezpieczonych zgodnie z PN-91/B-02413.
Ceny od 1 400,00 zł

Kotły UKS nadmuchem
Przeznaczone do wodnych instalacji c.o. zarówno w domach jednorodzinnych jak i obiektach produkcji przemysłowej i ogrodniczej. W kotłach typu UKS z nadmuchem proces spalania regulowany jest za pomocą mikroprocesorowego sterownika, jest to tzw. metoda palenia „od góry” czyli praca w systemie całodobowym, w którym proces spalania następuje warstwowo.
Ceny od 2 000,00 zł

Piecokuchnie jedno i dwupłytowe
Kotły typu Piecokuchnia są to dwufunkcyjne urządzenia łączące kocioł c.o. oraz kuchnię węglową. Piecokuchnie przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 100ºC oraz nagrzewania płyty kuchennej (grzewczej) jako źródła ciepła do gotowania, podgrzewania posiłków. Znajdują one zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w kamienicach, blokach, domkach jednorodzinnych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich itp.
Ceny od 1 400,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl