Kojec, bramka ochronna dla dzieci, biała Kojec, bramka ochronna dla dzieci, biała
Producent: DSVTP
Kod produktu: V_122051258
Wysyłka: 24 godziny
Cena: 678,00 zł
szt.
zobacz więcej

Niezbędne elementy pokoju dziecięcego

Każdy kto ma małe dzieci z pewnością wie, jak dużo przeróżnych akcesoriów potrzebują nasze maluchy. Przedmioty konieczne w każdym domu, w którym pojawił się nowy członek rodziny to nie tylko ubranka i zabawki. Malutki człowiek wymaga bardzo dużo uwagi i opieki, co z kolei niesie za sobą konieczność posiadania niektórych przedmiotów takich jak łóżeczko czy kojec. Są to przedmioty, które nie tylko zapewniają naszym dzieciom wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. 

Spokojny sen maluszka

Najważniejszym elementem wyposażenia każdego pokoiku dziecięcego jest łóżeczko. Musi być ono przede wszystkim wygodne i dopasowane do potrzeb dziecka. Dzięki dobrze dobranemu łóżeczku maluszek może cieszyć się spokojnym snem, a rodzice chwilą odpoczynku. W naszym sklepie dostępna jest także specjalna kołyska dziecięca z baldachimem. Łagodne kołysanie z pewnością sprawi, że nasze dziecko dużo szybciej zapadnie w mocny, odprężający sen, a mama i tata nie będą musieli martwić się o odpowiedni odpoczynek swojej pociechy. W naszym sklepie dostępne są także specjalne, malutkie pościele dla niemowląt, które świetnie dopasują się do każdego łóżeczka.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Rodzice chcą zazwyczaj poświęcać dziecku jak najwięcej swojej uwagi, jednak w dzisiejszych czasach, gdy mają oni masę innych zadań na głowie nie jest możliwe podążanie za dzieckiem krok w krok. Raczkujące lub pomału stawiające pierwsze kroki dzieci są bardzo trudne do upilnowania i ciężko jest uchronić je przed każdym upadkiem. W trosce o bezpieczeństwo dziecka powinno się zadbać o to, by nie miało dostępu do najbardziej niebezpiecznych miejsc, np. do kuchni. W takich sytuacjach świetnie sprawdzą się specjalne kojce dla dzieci i bramki dla dzieci. Dzięki nim maluch może swobodnie się bawić, a rodzice nie muszą obawiać się o zdrowie i bezpieczeństwo swojej pociechy.

Nowe umiejętności

Dziecko w pierwszych latach życia musi się nauczyć wielu podstawowych, codziennych czynności. Jedną z pierwszych nabywanych przez nie umiejętności jest zgłaszanie swoich potrzeb fizjologicznych. Z początku dzieci niechętnie korzystają z nocnika, ponieważ są przyzwyczajone do wygody związanej z noszeniem dziecięcych pieluszek. Warto zachęcić dziecko do siadania na nocnik, np. poprzez wybór kolorowego i atrakcyjnego motywu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl