Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Sokownik ze stali nierdzewnej
Sokownik 8l ze stali nierdzewnej indukcja Tadar
sprzedano:  13 sztuk
zostało:  99+ sztuk
136 zł
106 zł
Ławeczka grawitacyjna MOVIT Ławeczka grawitacyjna MOVIT
20040006
Ławeczka grawitacyjna MOVIT
Producent: Movit
625,00 zł
szt.
szt.
Ławeczka pod sztangę do sztangi 83x88x93 cm Ławeczka pod sztangę do sztangi 83x88x93 cm
V_122051976
Ławeczka pod sztangę do sztangi 83x88x93 cm
Producent: TwójPasaż.pl
302,00 zł 249,90 zł
szt.
  • promocja
szt.
  • promocja
szt.
  • promocja
Atlas do ćwiczeń "Tytan 12" HMS Atlas do ćwiczeń "Tytan 12" HMS
S17-3-052
Atlas do ćwiczeń "Tytan 12" HMS
Producent: Abisal
niedostępny
Ławka do brzuszków Sit up
V_122051020
Ławka do brzuszków Sit up
Producent: TwójPasaż.pl
niedostępny
Ławka do ćwiczeń HMS Ławka do ćwiczeń HMS
S17-3-002
Ławka do ćwiczeń HMS
Producent: Abisal
niedostępny
Ławka do ćwiczeń wielofunkcyjna Ławka do ćwiczeń wielofunkcyjna
S17-3-095
Ławka do ćwiczeń wielofunkcyjna
Producent: Abisal
niedostępny
Ławka treningowa Ławka treningowa
V_122051095
Ławka treningowa
Producent: TwójPasaż.pl
niedostępny
Poręcze do ćwiczeń brzucha
V_122051053
Poręcze do ćwiczeń brzucha
Producent: TwójPasaż.pl
niedostępny
Uniwersalna ławka do ćwiczeń Uniwersalna ławka do ćwiczeń
V_122051920
Uniwersalna ławka do ćwiczeń
Producent: TwójPasaż.pl
niedostępny
Średnia ocena produktów na tej stronie: 4.98/5 liczba ocen: 1615

Jeżeli chcesz po pracować nad swoją figurą, poprawić sylwetkę lub wzmocnić masę mięśni, ławka do ćwiczeń to odpowiednie narzędzie dla Ciebie! Każdy chciałby mieć wspaniale wymodelowane mięśnie, szczególnie brzucha, których osiągniecie wcale nie jest takie trudne. Jest to możliwe nawet bez wychodzenia z domu! Ławki, które oferujemy są popularnym i cenionym sprzętem wśród sportowców i trenerów. W zależności od wymagań i stawianych sobie celów, wśród naszego asortymentu znajdują się rożne modele, których kształt oraz zastosowanie mogą się różnić.

Ławka do brzuszków jest jednym z najbardziej popularnych sprzętów, gdyż tylko dzięki niej efekty pracy są widoczne w dużo szybszym tempie. Oferujemy także ławki do ćwiczeń, podnoszenia ciężarów jak i ławki o szerokim zastosowaniu. Oferowane przez nas sprzęty pochodzą od znanych producentów, słynących z najlepszej jakości. Naszym priorytetem jest ułatwienie klientom zakupu narzędzi do ćwiczeń po niewygórowanej cenie oraz najlepsza i najszybsza pomoc w ich dostarczeniu. Ławka do ćwiczeń to niezbędny element każdej siłowni, który może znaleźć się także w Twoim domu! Piękna sylwetka to marzenie możliwe do spełnienia!

Mięśnie, których każdy będzie mógł poza zdrościć to tylko kwestia chęci! Brzuszki, grzbiety, podnoszenie ciężarów i ćwiczenie innych partii mięśni, wszystko to ze zwiększonym efektem tylko dzięki ławkom do ćwiczeń. Oferujemy szeroki asortyment sprzętu o rożnych możliwościach zastosowania za odpowiednią cenę. Jedyny taki sprzęt siłowy, dzięki któremu cale Twoje życie się odmieni. ławka do brzuszków może być także oryginalnym prezentem dla lubiących aktywność fizyczną osób. Jej szeroki zakres zastosowań jak i duże możliwości treningowe zapewnią zadowolenie nawet najbardziej wymagających sportowców. Zapewnij zdrowy, aktywny tryb życia sobie i swoim bliskim i wybierz z naszego asortymentu ławkę do ćwiczeń, która będzie Ci najbardziej odpowiadała. Stań się promotorem sportu, pokaż, że piękna sylwetka i zgrabnie mięśnie są możliwe do osiągnięcia!

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl