Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Sokownik Juicy
Sokownik do soków JUICY 8l ze stali nierdzewnej indukcja Tadar
sprzedano:  14 sztuk
zostało:  99+ sztuk
136 zł
106 zł

Nie każdy człowiek ma czas by dbać o prawdziwe rośliny. Wymagają one wiele pielęgnacji a także muszą stać w odpowiednim miejscu, gdzie jest dobre nasłonecznienie. Potrzebują także odpowiedniej wilgotności powietrza. Nie zawsze możemy im to zapewnić. Niektóre rośliny zostały do nas sprowadzone z zupełnie innych stref klimatycznych i z trudnością mogą przetrwać zimę. Co zrobić żeby przez cały rok cieszyć się piękną zieloną rośliną, która nie wymaga pielęgnacji? Wystarczy kupić sztuczne drzewko. Twójpasaż.pl proponuje babmus. Sztuczny bambus został wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wygląda zarówno z bliska jak i z daleka jak prawdziwa, żywa roślina. Ma jednak tą zaletę, że nie wymaga podlewania! Można ją ustawić wszędzie gdzie mamy na to ochotę, nawet w pobliżu wentylacji, ogrzewania, czy sprzętów elektronicznych bez zmartwienia że zmarnieje.

Widok roślin bez wątpienia wzbudza zaufanie, zmniejsza dystans i poprawia samopoczucie. Warto więc ustawiać je w takich miejscach jak biura, recepcje hotelowe, pokoje hotelowe, sklepy, centra handlowe i inne miejsca publiczne. Niestety w takich miejscach drzewka i rośliny są narażone na kontakt z przypadkowymi osobami, zwierzętami i dziećmi, które nie zawsze są w stanie uszanować czyjąś własność. Skubią listki, wyrywają pędy. Żal jest patrzeć na taką roślinkę. Z reguły nie ma także kto podlewać tych roślin i dbać o nie. W takich miejscach także stale zmienia się temperatura powietrza oraz nie ma zbyt wiele dostępu do naturalnego światła. Wtedy idealnym rozwiązaniem może także okazać się sztuczny bambus. Jest elegancki i praktyczny, łatwy w utrzymaniu. Nie zwraca nadmiernej uwagi i nie jest łatwo go zniszczyć nawet szarpiąc. Aby utrzymać jego czystość wystarczy zakurzone liście przemyć zwilgotniałą szmatką i w ten sposób przywrócić mu jego dawny blask w klika sekund. Roślina może stać też na zewnątrz, niezależnie od pogody, czy pada deszcz czy świeci słońce. Jest praktyczna i przydatna wszędzie tam, gdzie trudno byłoby utrzymać naturalne rośliny.

Zobacz również:
Obraz - Studium dmuchawca Obraz - Studium dmuchawca Obraz - Studium dmuchawca
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Maszyna do sorbetów 150 W Adler Maszyna do sorbetów 150 W Adler Maszyna do sorbetów 150 W Adler
Producent: Adler
Cena: 134,00 zł 163,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Fototapeta - Tęczowe fale Fototapeta - Tęczowe fale Fototapeta - Tęczowe fale
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Obraz - Zmysłowy taniec Obraz - Zmysłowy taniec Obraz - Zmysłowy taniec
Producent: HomeStyle4u.pl
Cena: 166,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl