Menu

Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
Fototapeta - jeleń (3D) Fototapeta - jeleń (3D)
HSU_01644
Fototapeta - jeleń (3D)
Producent: HomeStyle4u.pl
312,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
Fototapeta - Leśny zbieg Fototapeta - Leśny zbieg
HSU_00708
Fototapeta - Leśny zbieg
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
szt.
szt.
Fototapeta - Magia barw Fototapeta - Magia barw
HSU_03566
Fototapeta - Magia barw
Producent: HomeStyle4u.pl
156,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.

Każdy z nas chce mieć jak najpiękniejszy dom. Współczesna stylistyka wnętrz pozwala na to, aby stworzyć powierzchnię unikatową i oryginalną. Jednym ze styli, dzięki którym nasz dom stanie się niezwykle barwny i wesoły, jest styl boho. Pozwala on na wiele, szczególnie na zestawienie pozornie niepasujących do siebie kolorów. Przeważają tu bogato zdobione meble w różnej stylistyce. Do dekoracji wnętrza, można użyć ręcznie malowanych i szkliwionych naczyń, takich jak kubki, miski czy talerze, które z przedmiotów użytkowych, przeobrażają się w elementy ozdobne.

Jak wprowadzić boho do wnętrza?


Styl boho charakteryzują interesujące wzory pełne kolorów. Chociaż zazwyczaj dom utrzymany w takiej stylistyce chętnie wybierają osoby z duszą artystyczną, które lubią oryginalne rozwiązania, to każdy może wprowadzić kilka elementów boho do wnętrza swojego domu. Boho pozwala na wiele, można dać się ponieść wyobraźni i stworzyć wiele nieoczywistych rozwiązań, łącząc np. orientalne wzory z bryłami geometrycznymi. Nie dotyczy to jednak tylko zabawy wzorami lecz także kolorem. I tak, w stylu tym sprawdza się świetnie zestawienie odcieni nasyconych, takich jak brązy i czerwienie z pastelowymi, np. miętą czy jasnym różem. Idealnym tłem dla tego typu aranżacji będzie fototapeta. Mnogość wzorów dostępnych w tym stylu jest ogromna. Można postawić na motyw zwierzęcy, czyli jelenie, wilki, niedźwiedzie, barwne motyle, czy galopujące mustangi, a także sowy i egzotyczne ptaki. W boho wpisują się też wszelkie kwiaty i roślinność, dlatego kolorowa fototapeta będzie równie dobrym wyborem. Ponadto, etniczne wzory czy te z inspirowane sztuką ludową także stanowią element stylistyki boho. Do wnętrz przepełnionych już motywami boho, może się sprawdzić czarno – biała fototapeta, która nieco uspokoi przestrzeń, nie zabierając jednak niczego z uroku takiego wnętrza. Jak widać nie tylko miłośnicy boho mogą wprowadzić do swojego domu elementy tej stylistyki. W ofercie naszego sklepu twojpasaz. pl można znaleźć szeroką gamę fototapet oraz innych dodatków do domu, utrzymanych w stylu boho.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl