Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Sokownik ze stali nierdzewnej
Sokownik 8l ze stali nierdzewnej indukcja Tadar
sprzedano:  13 sztuk
zostało:  99+ sztuk
136 zł
106 zł
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wielu z nas kocha sporty wodne, dlatego też udając się na wakacje, myśli o zabraniu ze sobą profesjonalnego sprzętu. Surfing, windsurfing, kitesurfing, nurkowanie czy pływanie przyciągają wielu zwolenników. Oczywiście sporty wodne wymagają lekcji i kursów, jednak już pierwsze momenty na wodzie z pewnością dostarczą wielu doskonałych wrażeń. Chcąc aktywnie uprawiać sport wodne, należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Bardzo ważnym elementem są buty do surfingu i pływania, które zapewnią możliwość uprawnia sportu. W ofercie twojpasaz.pl dostępne są buty do pływania wykonane z najwyższej jakości materiałów, bardzo solidne i niezawodne. Dotychczasowi Klienci przekonali się o wysokiej jakości i komforcie użytkowania naszych produktów. Buty do pływania dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu zainteresowani będą mogli zapewnić sobie satysfakcję poprzez dopasowanie obuwia do rozmiaru stopy. Warto ponadto zwrócić uwagę na walory estetyczne, ponieważ buty te dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, zapewniając satysfakcję z wyboru.

Cechą charakterystyczną naszej oferty jest nie tylko wysoka jakość, lecz ponadto niska cena, która zachęca do skorzystania z naszej oferty. Cały asortyment objęty jest gwarancją, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo zakupów. Wybierając dostępne w naszej ofercie obuwie, uprawianie sportów wodnych będzie jeszcze wyższą satysfakcją i źródłem zadowolenia

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl