Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
 Szklarnia aluminiowa poliwęglan 5m²
Szklarnia z fundamentem 5 m² aluminium, poliwęglan
sprzedano:  20 sztuk
zostało:  38 sztuk
1435 zł
1235 zł
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Średnia ocena produktów na tej stronie: 4.93/5 liczba ocen: 20

Urządzanie własnego mieszkania jest zadaniem bardzo przyjemny, chociaż pochłania wiele czasu i zaangażowania. W pierwszej kolejności warto pomyśleć o kolorystyce, umeblowaniu, a także nabyciu akcesoriów, które okazują się bardzo przydatne w codziennym życiu. Taka deska jest nie tylko wygodna, ale też niedroga. 

W naszej ofercie dostępne są deski do prasowania w różnych modelach, a także o odmiennym wzorze materiału obicia. Deski są regulowane, dzięki czemu osoby prasujące mogą dopasować wysokość deski do swoich potrzeb, dzięki czemu można zapewnić sobie komfort i wygodę. Zapewniamy wysoką jakość wykonania naszych produktów, dzięki czemu nasze deski cechują się trwałością  i stabilnością.

Deski do prasowania z naszej oferty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, lecz także atrakcyjną ceną. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w sprzedaży detalicznej, zapewniając zadowolenie właścicielom sklepów oraz ich klientów. Deski do prasowania to akcesoria, które stanowią podstawowe wyposażenie mieszkania, można zatem posiadać pewność, że będą one wzbudzały duże zainteresowanie. Oferując klientom szeroki wybór, można posiadać pewność, że klient będzie zadowolony z wyboru. Dzięki stabilnej i funkcjonalnej desce do prasowania, wykonywanie obowiązków domowych może przynieść zdecydowanie więcej przyjemności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl