Menu

Wszystko do ogrodu i na taras

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Garnek nierdzewny silikonowy uchwyt Salsa 20x11,5cm Könighoffer TADAR 3.6l
Garnek nierdzewny silikonowy uchwyt Salsa 20x11,5cm Könighoffer TADAR 3.6l
sprzedano:  1 sztuk
zostało:  0 sztuk
56 zł
49.90 zł
Fototapeta - Anemonefish Fototapeta - Anemonefish
HSU_00288
Fototapeta - Anemonefish
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
szt.
Fototapeta - Biała gonitwa Fototapeta - Biała gonitwa
HSU_00764
Fototapeta - Biała gonitwa
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
szt.
szt.
Fototapeta - Biały tygrys Fototapeta - Biały tygrys
HSU_00174
Fototapeta - Biały tygrys
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
Fototapeta - Blue butterfly Fototapeta - Blue butterfly
HSU_00802
Fototapeta - Blue butterfly
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
Fototapeta - Dobro i zło Fototapeta - Dobro i zło
HSU_00800
Fototapeta - Dobro i zło
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
Fototapeta - Dog's melodies Fototapeta - Dog's melodies
HSU_00655
Fototapeta - Dog's melodies
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
Fototapeta - Domestication Fototapeta - Domestication
HSU_01654
Fototapeta - Domestication
Producent: HomeStyle4u.pl
312,00 zł
szt.
szt.
Fototapeta - Dziki ogier Fototapeta - Dziki ogier
HSU_00254
Fototapeta - Dziki ogier
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
szt.
szt.
Fototapeta - Exotic parrot Fototapeta - Exotic parrot
HSU_00772
Fototapeta - Exotic parrot
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
szt.
Fototapeta - Finding Nemo Fototapeta - Finding Nemo
HSU_00212
Fototapeta - Finding Nemo
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
Fototapeta - Flock of birds Fototapeta - Flock of birds
HSU_00896
Fototapeta - Flock of birds
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
Fototapeta - jeleń (3D) Fototapeta - jeleń (3D)
HSU_01644
Fototapeta - jeleń (3D)
Producent: HomeStyle4u.pl
312,00 zł
szt.
Fototapeta - Język motyli Fototapeta - Język motyli
HSU_00781
Fototapeta - Język motyli
Producent: HomeStyle4u.pl
195,00 zł
szt.
Fototapeta - Koliber Fototapeta - Koliber
HSU_01478
Fototapeta - Koliber
Producent: HomeStyle4u.pl
49,00 zł
szt.
szt.
szt.

Fototapeta z motywem zwierząt stylowa i pięknie wyglądająca.

Odkąd człowiek pojawił się na Ziemi, jego życiu towarzyszą różne zwierzęta. Od wieków są one nieodłącznym elementem natury i prawie każdego krajobrazu. Od przepięknych ptaków szybujących wysoko po niebie, przez biegające po sawannie lwy czy gazele, aż po pływające w głębinach mórz kolorowe ryby. Od setek lat zwierzęta fascynują ludzi, rozkochując w sobie niezmiennie miliony z nas. Zdecydowana większość z nas kocha zwierzęta i w swoim domu posiada chociaż jednego psa, kota, rybki czy kanarka, które są nie tylko towarzyszem w naszym życiu, ale też często ważnym członkiem naszych rodzin.

Świat zwierząt jest różnorodny i fascynujący dlatego przedstawiamy państwu kategorię fototapety zwierzęta, która doskonale pasuje do mieszkania zarówno ich miłośnika jak i każdego innego człowieka. W tej kategorii możecie Państwo znaleźć zarówno grafiki przedstawiające zwierzęta egzotyczne jak i te domowe. Fototapety zwierząt mogą być idealnym uzupełnieniem naszych pokojów podkreślając nasz własny, odrębny charakter.

Fototapeta z gepardem lub lwem z pewnością pokaże, że czujemy się silni, natomiast ta z małymi kotkami będzie wyrazem naszej dobroci i potulnego usposobienia. Zaaranżowany w ciemnych kolorach pokój idealnie dopełni fototapeta z różowymi flamingami, które przykują uwagę naszych gości i wprowadzą odrobinę niecodzienności do naszego mieszkania. Fototapety zwierząt to nie tylko wyrażenie naszego własnego „ja”, ale także ciekawy pomysł na wystrój wnętrza i idealnie wpasują się w wystrój naszej sypialni, salonu czy dowolnego innego pokoju.

Dla najmłodszych proponujemy fototapety zwierząt z bajek lub kreskówek, które doskonale wpasują się w wystrój pokoju naszego dziecka. Warto pamiętać, że dzieci uwielbiają zwierzęta i grafika ze zwierzętami może zapewnić nam uśmiech naszych pociech a w przypadku braku możliwości kupna prawdziwego zwierzaka, może stanowić ciekawą alternatywę.

Fototapety zwierząt nadają się zarówno do mieszkań prywatnych jak i do pomieszczeń publicznych takich jak poczekalnie u lekarza czy weterynarza wprowadzając do nich spokojny klimat i nadając swoistego charakteru. Doskonałe wykonanie naszych fototapet zwierząt jest możliwe dzięki najnowszym technologiom. Szczegółowość i dokładność odwzorowania ulubionych zwierzaków z pewnością sprawi, że w naszym otoczeniu będzie panowała jeszcze lepsza atmosfera.

Fototapety – w otoczeniu zwierząt

Małe, puchate i niezwykle urocze, a może potężne, groźne i dostojne? Każde zwierzę posiada zespół unikalnych cech, które sprawiają, że potrafią oczarować swoim wdziękiem lub przeciwnie – niezdarnością. Fototapety Zwierzęta to kategoria zawierająca około setki najlepszych zdjęć i grafik prezentujących dziesiątki gatunków. Tego typu dekoracje ścienne to wiele możliwości stosowania w wielu rodzajach pomieszczeń. Od domowego pokoju dziennego, poprzez pokój dziecięcy, młodzieżowy, biura i inne lokale użytkowe. Sprawdź i przekonaj się sama!

Zwierzęta dostojne w każdym calu

Łabędzie, tygrysy, konie czy leśne zwierzęta z imponującym porożem zawsze prezentują się nieskazitelnie. Wzbudzają podziw, szacunek, a czasem i strach. Fototapeta z imponującymi ujęciami przyrody w sytuacjach zupełnie zwyczajnych – konie w galopie, odpoczynek dużego dzikiego kota, czy łabędź sunący po gładkiej powierzchni wody. Taka dekoracja ścienna to wyjątkowy sposób na nadanie wnętrzu wykwintnego charakteru. To właśnie takie zdjęcia i grafiki sprawiają, że wchodząc do pomieszczenia, czujesz, że zostało oną urządzone ze smakiem.

Kolor i emocje

Nie tylko na ludzkiej twarzy da się wyczytać to, co osoba czuje i jak postrzega otaczający ją świat. Zwierzęta uchwycone przez obiektyw aparatu w swoim środowisku naturalnym wyrażają często niezwykły spokój. Nic dziwnego, że takie obrazy wzbudzają w nas podziw. Fototapeta w takim stylu dostępna jest także w rozmiarach XXL. Emocje, szczególnie te pozytywne są tym, co nawet w nieruchomych ujęciach przykuwają naszą uwagę. Najlepiej zapamiętujemy to, z czym jesteśmy związani silnymi emocjami. Dlatego właśnie spokój obserwowanych zwierząt nam także przynosi wyciszenie. A gdy jeszcze jesteśmy szczególnie związani z danym gatunkiem zwierząt i opieka nad nimi to nasz hobby, działanie takie jest jeszcze silniejsze.

Fototapeta z inspiracją

Fototapeta ze zdjęciem prosto z natury? Nie od dziś wiadomo, że środowisko przyrodnicze w stanie nietkniętym przez człowieka to najpiękniejszy widok, na jaki można trafić. Zwierzęta nieświadome tego, że właśnie stają się główną gwiazdą danego zdjęcia, zachwycają niemal każdym ruchem. Zwinność ptaków skaczących między gałązkami, odpoczywające tygrysy, błazenki ukryte między ukwiałami czy urzekająca podróż słoni. Wszystkie te motywy charakteryzują się uchwyceniem na obrazach tego, co dla zwierząt wydaje się codzienną rutyną, a nas przenosi w wyjątkową podróż po dzikim świecie. A tam zawsze znajdzie się coś do odkrycia.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl