Wędkarstwo zimą

Okazja dnia:
 • godzin
 • minut
 • sekund
szklarnia aluminiowa 5m2
Szklarnia poliwęglanowa z fundamentem 5 m² BioPeak aluminiowa ogrodowa
sprzedano:  56 sztuk
zostało:  0 sztuk
1899 zł
1235 zł
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach beżowy MARION Hoker na kółkach beżowy MARION
BEL108971
Hoker na kółkach beżowy MARION
Producent: Beliani
219,99 zł
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach beżowy ORLANDO Hoker na kółkach beżowy ORLANDO
BEL106923
Hoker na kółkach beżowy ORLANDO
Producent: Beliani
259,99 zł
szt.
 • nowość
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach czarny MARION Hoker na kółkach czarny MARION
BEL108981
Hoker na kółkach czarny MARION
Producent: Beliani
219,99 zł
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach czarny ORLANDO Hoker na kółkach czarny ORLANDO
BEL106932
Hoker na kółkach czarny ORLANDO
Producent: Beliani
259,99 zł
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach szary MARION Hoker na kółkach szary MARION
BEL108977
Hoker na kółkach szary MARION
Producent: Beliani
219,99 zł
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach szary ORLANDO Hoker na kółkach szary ORLANDO
BEL106927
Hoker na kółkach szary ORLANDO
Producent: Beliani
259,99 zł
szt.
 • nowość
Hoker na kółkach szary VALETTA Hoker na kółkach szary VALETTA
BEL106405
Hoker na kółkach szary VALETTA
Producent: Beliani
239,99 zł
szt.
 • nowość
szt.
 • nowość

Przypuśćmy, że chcesz otworzyć interes i decydujesz się na otwarcie restauracji, punktu gastronomicznego, czy choćby baru. Bardzo ważne będzie nie tylko zaopatrzenie, którym musisz się zająć, ale także wyposażenie, jakie się znajdzie w takim miejscu. Tu warto uwzględnić, że klient musi mieć gdzie usiąść, by zjeść, napić się czegoś przy stoliku. Jednak w niejednym tego typu punkcie natkniemy się na wysokie krzesła, najczęściej usytuowane wzdłuż lady.

Te specyficzne siedzenia, to tak zwane hokery. Niejednokrotnie widzimy je, kiedy odwiedzamy takie miejsca, ale już nazwa okazuje się być dla nas tajemnicza. Gdzie też właściciel może się zaopatrzyć w takie krzesła? Jest wiele sklepów internetowych, gdzie można zamówić takie siedzenie, a także zlecić jego montaż. Hoker jest krzesłem o tyle specyficznym, że najczęściej posiada jedną nogę. Najczęściej mówimy wówczas o stołku barowym obrotowym. Jest to jedna z zalet takiego siedzenia, gdyż hoker umożliwia nam bez ruszania się z miejsca zamówienie posiłku, napoju, ponieważ wówczas odwracamy się jedynie od stolika, do lady. Ponadto nie musimy wówczas przesuwać go, zmieniać położenia podczas rozmowy ze znajomymi, którzy usytuowani są na przykład przy stoliku obok. Kolejną zaletą jest tutaj regulowanie wysokości fotela, czego w zwykłych krzesłach nie znajdziemy. Co jeszcze charakteryzuje ów sprzęt barowy? Może to być płaskie siedzenie, ale niekiedy hokery posiadają też oparcie dla pleców. Regulacja wysokości przeważnie jest tu pneumatyczna. Są to bardzo stabilne siedziska, posiadają zazwyczaj antypoślizgową podstawę, więc są bardzo bezpieczne.

Niekiedy są montowane na stałe w posadzce, ale dotyczy to głównie krzeseł przy-barowych. Każdy hoker posiada jeszcze jedno udogodnienie, którym jest podnóżek. Z powodzeniem przy wyższej regulacji nasze stopy mogą oprzeć się na takim występie. Warto też wspomnieć, że asortyment ten nierzadko posiada dość wyszukany kształt, co nie rzadko wpływa pozytywnie na estetyką wnętrza. Aby zakupić taki przedmiot warto zajrzeć na stronę twojpasaz.pl, gdzie w sklepie internetowym znajdziemy nie tylko hokery, ale również wiele innych produktów, by nie wspomnieć o artykułach do wyposażenia domów, ogrodu, czy wspomnianych punktów gastronomicznych. Znajdziemy tam tez sprzęt biurowy, a więc także hokery biurowe.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl