Kategorie

Hokery

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przypuśćmy, że decydujesz się na otwarcie restauracji, punktu gastronomicznego, czy choćby baru. Bardzo ważne będzie nie tylko zaopatrzenie, którym musisz się zająć, ale także wyposażenie, jakie się znajdzie w takim miejscu. Tu warto uwzględnić, że klient musi mieć gdzie usiąść, by zjeść i napić się czegoś przy stoliku lub kontuarze. A zatem w niejednym tego typu punkcie natkniemy się na wysokie krzesła barowe, najczęściej usytuowane wzdłuż lady czy kontuarów umiejscowionych przy ścianie.

Meble barowe do firmy i do domu

Te specyficzne wysokie siedzenia barowe, to tak zwane hokery. Niejednokrotnie widzimy je, kiedy odwiedzamy puby czy hotelowe bary. Gdzie można się zaopatrzyć w takie krzesła? Oczywiście są one w ofercie sklepu internetowego TwójPasaż.pl 

Dzięki temu, że hoker to zazwyczaj siedzisko obrotowe, można na nim swobodnie obracać się do osób siedzących obok. Kolejną zaletą takiego krzesła jest regulowanie wysokości fotela, czego w zwykłych krzesłach nie znajdziemy. Co jeszcze charakteryzuje ów mebel  barowy? Może to być płaskie siedzenie, ale niekiedy hokery posiadają też oparcie dla pleców. Każdy hoker posiada jeszcze jedno udogodnienie, którym jest podnóżek. Jest konieczny, bo przy wyższym ustawieniu siedziska nasze stopy mogą oprzeć się na takim występie. Krzesła barowe to bardzo stabilne siedziska, które posiadają zazwyczaj antypoślizgową podstawę, więc są bardzo bezpieczne dla użytkowników.

Modne stołki barowe

Moda na meble barowe zagościła we wnętrzach domowych. Doskonale sprawdzają się jako siedzenia przy tak modnych teraz wyspach kuchennych. Warto też wspomnieć, że asortyment ten nierzadko posiada dość wyszukany kształt, co wpływa pozytywnie na estetyką każdego wnętrza. Aby zakupić taki mebel warto obejrzeć naszą ofertę, gdzie w sklepie internetowym znajdziemy nie tylko hokery, ale również wiele innych produktów z asortymentu mebli barowych. Dzięki temu każdy Klient wyposaży swój dom lub firmę w wymarzony zestaw wysokich mebli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl