Informujemy, że w dniach 11 i 18 grudnia odbywają się niedziele handlowe. Nasza infolinia będzie czynna dodatkowo w te dni od godziny 9 do 13.

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Piłkarzyki MINI stół piłkarski 51x31x8cm
Piłkarzyki MINI stół piłkarski 51x31x8cm
sprzedano:  70 sztuk
zostało:  6 sztuk
75 zł
49 zł
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Klocki drewniane - Edukacyjne klocki dla dzieci - 50 szt. Klocki drewniane - Edukacyjne klocki dla dzieci - 50 szt. Klocki drewniane - Edukacyjne klocki dla dzieci - 50 szt.
Producent: TwójPasaż.pl
Cena: 30,00 zł
zobacz więcej
Kod produktu: 12303
360
Średnia ocena produktów na tej stronie: 5.00/5 liczba ocen: 3

Rynek zabawek dla dzieci jest ogromny, producenci prześcigają się pomysłami, co może przyciągnąć uwagę maluchów. Tymczasem od wielu lat niezwykle popularne są klocki. W naszej ofercie znajdziecie bezpieczne klocki drewniane, które przecież nigdy nie odeszły do lamusa. Na twojpasaz.pl dostępne są wspaniałe zestawy kolorowych klocków, które rozbudzą wyobraźnię Twojego malucha i sprawią, że na długi czas zajmie się ich układaniem i dopasowywaniem. Nasze klocki służą nie tylko do zabawy, ale pełnia również funkcję edukacyjną, pomogą Wam nauczyć dziecko kształtów i kolorów, usprawnią jego koordynacje ruchową. Bez wątpienia klocki drewniane przyczyniają się do prawidłowego rozwoju intelektualnego i ruchowego maluchów. Jeśli zastanawiacie się nad prezentem dla swojego dziecka, to zachęcamy do zakupu klocków, każdy dorosły bawił się nimi w dzieciństwie i doskonale wie, jaką przyjemność sprawia budowanie z nich dużych zamków i wysokich wież. A tymczasem, podczas gdy Twoje dziecko będzie zaabsorbowane układaniem klocków, ty możesz pograć z małżonkiem w ciekawe gry planszowe.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl