Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł

Koce elektryczne - zwiększ komfort cieplny w czasie choroby i w okresie jesienno-zimowym

Jeśli masz problem z nerwobólami, bólami reumatycznymi czy mięśniowymi to możesz wybrać koc o szczególnych właściwościach, a mianowicie wyposażony w zasilanie pozwalające na grzanie w zakresie kilku poziomów temperatury. Takie rozwiązanie sprawi, że od razu poczujesz się lepiej. Nasze koce to gwarancja jakości i niezawodności.

Koc elektryczny - wybierz model jednoosobowy lub dwuosobowy

Pod kocem możesz grzać się w pojedynkę lub z bliską osobą, w zależności od tego czy wybierzesz model elektryczny jedno- czy dwuosobowy. Warto zauważyć, że modele dwuosobowe posiadają dwa kontrolery, dlatego każda osoba może ustawiać poziom ciepła według własnych potrzeb. Taki koc doskonale wspomaga osoby cierpiące na bóle reumatyczne, gdyż doskonale rozgrzewa zarówno mięśnie, jak i połączenia nerwowe, dzięki temu zmniejsza również zbyt duże napięcie mięśniowe. To doskonały sposób na rozgrzanie rąk i stóp dla osób, które mają problemy krążeniowe. Warto zauważyć, że bardzo łatwo można odłączyć kontrolery i kabel, zatem koc elektryczny może stać się również zwykłym kocem, a ponadto jego odświeżanie i pranie nie stanowi dzięki temu żadnego problemu.

Koc elektryczny wykonany z polaru - ogrzeje Cię w przypadku niedyspozycji

Choroba, przeziębienie, albo bóle miesiączkowe wszystkie te stany powodują złe samopoczucie, które można poprawić sobie stosując koc elektryczny. To doskonałe rozwiązanie w okresie jesienno-zimowym, kiedy aura nas nie rozpieszcza, a sezon grzewczy dopiero się rozpoczął. To również świetne rozwiązanie w przypadku srogich zim. Po przyjściu do domu możesz bowiem znacznie szybciej się rozgrzać i niekoniecznie potrzebujesz do tego celu ciepłej herbaty. Jeśli palce nieco Ci odmarzły, a nie jest to jeszcze poważny stan, a jedynie zaczerwienienie, to korzystając z takiego koca bardzo szybko możesz przywrócić właściwe krążenie i temperaturę. Do koca można również dokupić poduszkę elektryczną, która działa na podobnej zasadzie. Można na niej położyć głowę, ale dzięki otworom z dwóch stron można również ogrzać w niej ręce, a nawet stopy. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom nigdy nie będziesz marznąć w czasie zimowych dni, a w po przyjściu z dworu szybko się ogrzejesz. Warto zauważyć, że koc elektryczny pobiera bardzo niewiele prądu, a jego działanie można regulować również przy pomocy timera.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl