Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do

Zestaw obrotowy z hamulcem koła d = 125 mm

Zestaw obrotowy z hamulcem koła d = 125 mm
Zestaw obrotowy z hamulcem koła d = 125 mm
Zestaw obrotowy z hamulcem d = 125 mm
  Dane techniczne:

     Pojemność: 100 kg
     z hamulcem
     Ø 125 mm

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 35,00 zł
szt.

Koła, opony i dętki czyli wybór ma bardzo duże znaczenie


Sprzęty wykorzystywane w branży budowlanej, rolniczej, czy w przemyśle często są mobilne. Dzięki temu można przyspieszyć wykonywaną pracę, a jednocześnie zapewnić większy jej komfort. Dlatego warto posiadać zapasowe części, wszak koła, opony i dętki mogą się zużywać, dlatego należy wybierać modele z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu posłużą one przez zdecydowanie dłuższy czas.

Wybór ma znaczenie

Wybór odpowiedniego koła, opony, czy dętki jest niezwykle ważny i ma naprawdę spore znaczenie. Na samym początku należy zwrócić uwagę na samo dopasowanie rozmiaru. Jest to szczególnie ważne w przypadku dużych sprzętów i maszyn. Warto wybierać modele, które wykazują doskonałą charakterystykę tłumienia, co zmniejsza odczuwalne wibracje w kabinie. Ma to także znaczenie dla pracowników transportujących materiały na wózkach widłowych. Należy też zwrócić uwagę na jej samą nośność. W tym przypadku sztywność i nośność mogą iść w parze. Warto zauważyć, że odpowiednie dopasowanie koła, czy opony pozwala na transport także po trudniejszej i bardziej wymagającej nawierzchni. Dostosowanie mocnej gumy w połączeniu z mocną wytrzymałą felgą zwiększa stabilność. Można także zdecydować się na koła z łożyskowaniem, które jest kulkowe podwójne, a ilość płócien w oponie wynosi 2.

Zestaw obrotowy z hamulcem koła d = 125 mm- to także świetne rozwiązanie

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także zakup zestawu obrotowego z hamulcem koła. Oczywiście mocny i niezawodny hamulec znacząco zwiększa bezpieczeństwo. Jest on również bardzo czuły i zapewnia szybką reakcję. Warto jeszcze zauważyć jego dużą wytrzymałość na obciążenie. Można wybrać model np. o wytrzymałości 100 kg. Istotne znaczenie ma sam materiał. Otóż aluminiowa felga z bieżnią gumową wulkanizowaną zapewnia niebywałą trwałość. Dodatkowo wszystkie części są metalowe i ocynkowane, co zapobiega korozji. Warto jeszcze zwrócić uwagę na rodzaj gumy, która jest elastyczna i tłumiąca wstrząsy
Dodatkową zaletą jest niebywała odporność na smary, tłuszcze, benzynę, a także wysoka wytrzymałość i udarność. Zatem to świetny wybór do sprzętów. Warto także wiedzieć, że ten zestaw obrotowy z hamulcem sprawdzi się nawet w trudnych warunkach, zatem może być wykorzystany zarówno w magazynie, hali produkcyjnej, czy warsztacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl