Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 10x50 Lornetka Levenhuk Atom 10x50
L67682
Lornetka Levenhuk Atom 10x50
Producent: Levenhuk
260,00 zł
szt.
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 16x32 Lornetka Levenhuk Atom 16x32
L67678
Lornetka Levenhuk Atom 16x32
Producent: Levenhuk
130,00 zł
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 20x50 Lornetka Levenhuk Atom 20x50
L67683
Lornetka Levenhuk Atom 20x50
Producent: Levenhuk
274,00 zł
szt.
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 7x35 Lornetka Levenhuk Atom 7x35
L67679
Lornetka Levenhuk Atom 7x35
Producent: Levenhuk
216,00 zł
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 7x50 Lornetka Levenhuk Atom 7x50
L67681
Lornetka Levenhuk Atom 7x50
Producent: Levenhuk
245,00 zł
szt.
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 8x21 Lornetka Levenhuk Atom 8x21
L67675
Lornetka Levenhuk Atom 8x21
Producent: Levenhuk
82,00 zł
szt.
Lornetka Levenhuk Atom 8x40 Lornetka Levenhuk Atom 8x40
L67680
Lornetka Levenhuk Atom 8x40
Producent: Levenhuk
231,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.

Lornetki Levenhuk - dla miłośników obserwacji

Elektronika i Optyka to dział nie tylko dla profesjonalistów, ale wszystkich, dla których obserwacja jest prawdziwą pasją. Wykupując bilet na koncert, do teatru czy opery, albo na mecz odbywający się na stadionie lub dużym obiekcie sportowym nie zawsze ma się do dyspozycji miejsce, które pozwoli na swobodną obserwację wydarzeń. Dlatego użycie lornetki będzie tu bardzo przydatne. Czasem jest to po prostu kwestia ciekawości, gdyż można obserwować to, co dzieje się poza widocznym telebimem w dużym powiększeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości lornetki Levenhuk, dzięki którym można pogłębiać swoją pasję i zmysł obserwacji.

Lornetki Levenhuk - powiększenie ma znaczenie

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór lornetek, które różnią się średnicą soczewek, a także maksymalnym powiększeniem. Modele o 3-krotnym powiększeniu w stylu retro będą doskonałym wyborem na wytworne okazje, np. wyjście do teatru czy opery. Takie powiększenie w zupełności wystarczy, aby móc obserwować spektakl z balkonu bądź położonej niżej widowni. W przypadku obserwacji zmagań na stadionie można wybrać lornetki o większym powiększeniu, np. 7-, czy 10-krotnym. Natomiast dla przyrodników, a także służb mundurowych polecane są doskonałej jakości lornetki o dużej średnicy soczewek, a także powiększeniu nawet 20-krotnym. Warto zauważyć, że użytkowanie lornetek jest bardzo wygodne. Można korzystać z funkcjonalnego paska do zawieszenia lornetki na szyi, a soczewki mogą być chronione poprzez specjalne osłony. Dodatkowo można regulować odległość soczewek od siebie i dostosowywać do swoich potrzeb.

Lornetki do wielu zastosowań

Niektóre modele lornetek wyposażone są w oświetlenie led. Z takiego udogodnienia można skorzystać w przypadku lornetek teatralnych, co pozwoli użyć lornetki jak latarki w zaciemnionej sali w celu odnalezienia miejsca. Z kolei modele idealne do obserwacji na zewnątrz posiadają bardzo solidną obudowę, która odporna jest na czynniki zewnętrzne. Design w połączeniu z funkcjonalnością sprawia, że jest to doskonały sprzęt dla służb mundurowych i wojskowych. Lornetka może być również doskonałym prezentem dla dziecka. Świetnie może sprawdzić się na obozie harcerskim, a także surwiwalowym.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl