Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno - 2,5x Lupa Levenhuk Zeno - 2,5x
L38122
Lupa Levenhuk Zeno - 2,5x
Producent: Levenhuk
44,00 zł
szt.
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Desk D1 Lupa Levenhuk Zeno Desk D1
L70440
Lupa Levenhuk Zeno Desk D1
Producent: Levenhuk
53,00 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Desk D3 Lupa Levenhuk Zeno Desk D3
L70441
Lupa Levenhuk Zeno Desk D3
Producent: Levenhuk
58,00 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Desk D5 Lupa Levenhuk Zeno Desk D5
L70442
Lupa Levenhuk Zeno Desk D5
Producent: Levenhuk
68,00 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Desk D7 Lupa Levenhuk Zeno Desk D7
L70443
Lupa Levenhuk Zeno Desk D7
Producent: Levenhuk
77,00 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Desk D9 Lupa Levenhuk Zeno Desk D9
L70444
Lupa Levenhuk Zeno Desk D9
Producent: Levenhuk
77,00 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Gem M1 Lupa Levenhuk Zeno Gem M1
L70434
Lupa Levenhuk Zeno Gem M1
Producent: Levenhuk
10,00 zł
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Gem M3 Lupa Levenhuk Zeno Gem M3
L70435
Lupa Levenhuk Zeno Gem M3
Producent: Levenhuk
15,00 zł
szt.
szt.
Lupa Levenhuk Zeno Gem M9 Lupa Levenhuk Zeno Gem M9
L70438
Lupa Levenhuk Zeno Gem M9
Producent: Levenhuk
24,00 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.

Lupy Levenhuk - ułatw sobie czytanie drobnego druku i pracę precyzyjną

Wzrok bywa zawodny. Czasem nawet wytężając go trudno jest coś dostrzec i niekoniecznie wiąże się to z wadą wzroku. Dlatego wymyślono przyrządy optyczne, które pozwalają przyjrzeć się przedmiotom w dużym powiększeniu. Tutaj nieodzowna jest lupa, która sprawdzi się zarówno do czytania drobnego druku, jak i prac precyzyjnych. Może być to także pierwszy przedmiot optyczny dla dziecka, umożliwiający mu dokonywanie obserwacji. Z pewnością lupa jest wielofunkcyjna, a dużą zaletą naszej oferty jest różnorodność lup, a także ich atrakcyjne ceny.

Lupy Levenhuk - dostosuj model do swoich potrzeb

W naszej ofercie znalazły się zarówno lupy ręczne, jak i takie, które przystosowane są do prac precyzyjnych, gdzie niezbędne jest używanie obydwu rąk. Zatem można wybrać lupy, które montuje się na blacie, a także modele zakładane na głowę na specjalnej opasce. Takie modele sprawdzają się np. w pracy złotnika i jubilera, gdzie potrzebna jest precyzja przy wykonywaniu przetapiania biżuterii w celu stworzenia z niej innej, a także w przypadku jej ozdabiania drogocennymi kamieniami. Ponadto lupa pozwala określić znawcy czy rzeczywiście ma do czynienia z kamieniem szlachetnym. Umożliwia również odczytanie próby złota czy srebra bez konieczności wytężania wzroku. Lupa polecana jest także dla osób wykonujących robótki ręczne, które wymagają uwagi i każdy błąd może wiązać się z koniecznością rozpoczynania pracy od początku bądź znacznego jej przedłużenia, gdyż konieczne jest znalezienie miejsca, gdzie owy błąd się popełniło.

Lupa idealnym wyborem dla osób, które dużo czytają

Wiele lup dostępnych ofercie naszego sklepu twojpasaz.pl wyposażonych jest w oświetlenie LED. Mogą działać na baterie AAA lub akumulator litowo-jonowy przeznaczoną do ładowania. Lupa z podświetleniem świetnie sprawdza się dla osób, które bardzo lubią czytać, nawet w nocy, bądź w tym czasie muszą pracować, a nie chcą zakłócać ciszy nocnej innym domownikom. Tekst jest wyraźnie widoczny, a dodatkowo odpowiednio oświetlony. Ciekawym wyborem są również lupy cyfrowe, które umożliwiają zarówno czytanie i dokonywanie zrzutów ekranu, jak i obserwacje świata nieożywionego i ożywionego. Doskonały sprzęt od Levenhuk zachwyci wszystkich pasjonatów obserwacji.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl