Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł
szt.
Endoskop - kamera inspekcyjna 5m Endoskop - kamera inspekcyjna 5m
M5901785361346
Endoskop - kamera inspekcyjna 5m
86,00 zł
szt.
Miernik PH wody z ATC Miernik PH wody z ATC
M5901785364941
Miernik PH wody z ATC
48,00 zł
szt.
Miernik sygnału SATFINDER Miernik sygnału SATFINDER
M5901785368284
Miernik sygnału SATFINDER
26,00 zł
szt.
Refraktometr 0-40% Refraktometr 0-40%
M5901785365580
Refraktometr 0-40%
154,00 zł
szt.
Stoper cyfrowy z kompasem Stoper cyfrowy z kompasem
M5901785363036
Stoper cyfrowy z kompasem
11,00 zł
szt.
szt.
Termometr LCD do lodówki z sondą Termometr LCD do lodówki z sondą
M5901785364682
Termometr LCD do lodówki z sondą
11,00 zł
szt.
szt.
szt.

Mierniki - wybierz doskonałej jakości refraktometry i termometry

Dokonywanie pomiarów w domu jest bardzo istotne zarówno na etapie budowy, jak i użytkowania mieszkania. Odpowiednia temperatura wpływa bowiem na wiązanie się materiałów, schnięcie, a ponadto ma niebagatelny wpływ na zdrowie. Dlatego bardzo istotna jest inwestycja w urządzenia takie jak refraktometry i termometry.

Refraktometr - niezbędny w Twojej pracy

Refraktometr służy do pomiaru cieczy. Zatem ma szerokie spektrum zastosowania w przemyśle, a także usługach. Warto tutaj zwrócić uwagę na część optyczną, która posiada swoją skalę, co zapewnia precyzję pomiaru, a także niweluje ryzyko błędów. Kolejną zaletą jest łatwe prowadzenie pomiaru. Otóż wystarczy tylko umieścić na powierzchni tego urządzeni kilka kropel cieczy i już można dokonać pomiaru. Dlatego refraktometr można wykorzystać w warsztatach mechanicznych, gdyż służy on do pomiaru płynów eksploatacyjnych samochodu. Można także zmierzyć temperaturę zamarzania płynu do spryskiwaczy, a co również ważne sprawdzić kondycję elektrolitu baterii samochodowej. Sprawdzi się również do mierzenia układów chłodzenia. Refraktometr ma także zastosowanie w medycynie, gdyż może służyć do sprawdzenia właściwości moczu. Ponadto ma zastosowanie w przemyśle spożywczym, hodowlanym oraz rolniczym, np. można sprawdzić zawartość wody w miodzie, co wpływa na jego jakość. Refraktometr polecany jest także dla winiarzy, gdyż pozwala określić ilość cukru w sokach gronowych. Świetnie sprawdza się również jako osprzęt do pomp ciepła, kolektorów solarnych. wykorzystuje się go również do pomiarów substancji naftowych.

Termometry - wybierz to, co najlepsze

Wśród naszych mierników znalazły się również termometry, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Kontrola temperatury w zakresie od ponad minus 50 stopni do ponad plus 50 stopni w przypadku termometrów zewnętrznych umożliwia weryfikację temperatury zarówno w przypadku srogich zim, jak i padania na termometr promieni słonecznych latem. Warto zauważyć, że nasze termometry wewnętrzne pozbawione są rtęci, zatem są w pełni bezpieczne. Pozwalają kontrolować stałą temperaturę wewnątrz pomieszczeń i odpowiednio reagować, gdy wzrasta lub spada. Zapewnienie komfortu termicznego w domu jest niezbędne, a termometr wewnętrzny pozwala kontrolować czy temperatura jest odpowiednia.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl