Producent
Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm Tadar

Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm Tadar
Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm Tadar

Termometr drewniany wew. łuk 185x43mm  Tadar

Termometr nie zawiera rtęci a zakres jego pomiaru jest bardzo dokładny.

Informacje dodatkowe:

 • Kolor Brązowy
 • Szerokość 4,0 cm
 • Długość 18,5 cm
 • Zakres temperatur Od - 20 do + 50 st. C

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,00 zł
szt.

Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm

Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm
Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm

Termometr drewniany wew. prosty 185x43mm

 

Dane techniczne:

 • Zakres temperatur: od -20°C do + 50°C,
 • Tolerancja błędu: do +/- 1°C,
 • Długość:4cm,
 • Szerokość1,1cm,
 • Wysokość: 8,5cm,
 • Materiał: drewno,

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 17,00 zł
szt.

Mierniki - wybierz doskonałej jakości refraktometry i termometry

Dokonywanie pomiarów w domu jest bardzo istotne zarówno na etapie budowy, jak i użytkowania mieszkania. Odpowiednia temperatura wpływa bowiem na wiązanie się materiałów, schnięcie, a ponadto ma niebagatelny wpływ na zdrowie. Dlatego bardzo istotna jest inwestycja w urządzenia takie jak refraktometry i termometry.

Refraktometr - niezbędny w Twojej pracy

Refraktometr służy do pomiaru cieczy. Zatem ma szerokie spektrum zastosowania w przemyśle, a także usługach. Warto tutaj zwrócić uwagę na część optyczną, która posiada swoją skalę, co zapewnia precyzję pomiaru, a także niweluje ryzyko błędów. Kolejną zaletą jest łatwe prowadzenie pomiaru. Otóż wystarczy tylko umieścić na powierzchni tego urządzeni kilka kropel cieczy i już można dokonać pomiaru. Dlatego refraktometr można wykorzystać w warsztatach mechanicznych, gdyż służy on do pomiaru płynów eksploatacyjnych samochodu. Można także zmierzyć temperaturę zamarzania płynu do spryskiwaczy, a co również ważne sprawdzić kondycję elektrolitu baterii samochodowej. Sprawdzi się również do mierzenia układów chłodzenia. Refraktometr ma także zastosowanie w medycynie, gdyż może służyć do sprawdzenia właściwości moczu. Ponadto ma zastosowanie w przemyśle spożywczym, hodowlanym oraz rolniczym, np. można sprawdzić zawartość wody w miodzie, co wpływa na jego jakość. Refraktometr polecany jest także dla winiarzy, gdyż pozwala określić ilość cukru w sokach gronowych. Świetnie sprawdza się również jako osprzęt do pomp ciepła, kolektorów solarnych. wykorzystuje się go również do pomiarów substancji naftowych.

Termometry - wybierz to, co najlepsze

Wśród naszych mierników znalazły się również termometry, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Kontrola temperatury w zakresie od ponad minus 50 stopni do ponad plus 50 stopni w przypadku termometrów zewnętrznych umożliwia weryfikację temperatury zarówno w przypadku srogich zim, jak i padania na termometr promieni słonecznych latem. Warto zauważyć, że nasze termometry wewnętrzne pozbawione są rtęci, zatem są w pełni bezpieczne. Pozwalają kontrolować stałą temperaturę wewnątrz pomieszczeń i odpowiednio reagować, gdy wzrasta lub spada. Zapewnienie komfortu termicznego w domu jest niezbędne, a termometr wewnętrzny pozwala kontrolować czy temperatura jest odpowiednia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl