Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Monokular Levenhuk Wise PLUS 8x42 Monokular Levenhuk Wise PLUS 8x42
Producent: LVHTP
Kod produktu: L67739
Cena: 214,95 zł
zobacz więcej

Monokulary Levenhuk - przyrządy optyczne do różnych zastosowań

Obserwacja otaczającego świata zarówno na lądzie, jak i na wodzie może być fascynująca. Zarówno obiekty statyczne, jak i obiekty i organizmy dynamiczne można oglądać w dużym powiększeniu, a to pozwala spojrzeć na nie nieco inaczej i dostrzec wcześniej nieznane szczegóły, które rzucają zupełnie nowe światło na badany obiekt. Takim obserwacjom sprzyja posiadanie monokularu. Jest to urządzenie optyczne, które pozwala na obserwację bardzo odległych obiektów nawet w 10-krotnym powiększeniu. Jego podłużny kształt przywodzi na myśl nieco lunetę, jest jednak znacznie mniejszy i przy tym poręczniejszy. Świat można obserwować bezpośrednio przez szkło powiększające lub stawiając monokular na statywie.

Monokulary - solidna obudowa odporna na warunki zewnętrzne

Niezależnie od tego czy wybierasz się na obserwację dzikiej przyrody, czy monokular zabierasz ze sobą, by podziwiać zabytki, to nie musisz martwić się o niekorzystne warunki atmosferyczne. Obudowa jest bowiem odporna na deszcz i pył, dzięki temu, że wykonana jest z solidnej gumy. Zastosowanie takiego materiału ułatwia również chwyt urządzenia i zapobiega jego wyślizgnięciu się. Oczywiście solidna obudowa to również ochrona przed upadkiem urządzenia.

Monokulary - doskonałe dla żeglarzy i wędkarzy

Jeśli lubią Państwo wędkować albo pływać po morzu, to monokular jest doskonałym wyborem, kiedy wybieramy się w rejs. Wystarczy wybrać model, który wyposażony jest w kompas i dalmierz. W ten sposób można dokładnie określić odległość od widzianych na horyzoncie krajobrazów czy obiektów, korzystając z odpowiedniego wzoru. W naszej ofercie znalazły się modele wodoszczelne i wodoodporne, a także umożliwiające powiększenie widzianego obrazu 7-, a nawet 10-krotnie. Takie urządzenie może być doskonałym prezentem dla miłośnika wędkarstwa, a także każdego małego odkrywcy, który pragnie z bliska obserwować przyrodę. Urządzenia dostępne są z akcesoriami do czyszczenia, dzięki czemu niezależnie od warunków można dbać o najwyższą jakość widzianego obrazu. Przydatna na różne eskapady będzie także sakwa, która również wchodzi w skład zestawów. Monokular podobnie jak lornetkę można nosić również na pasku, zatem nie ma konieczności dokupowania statywu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl