Myjki ultradźwiękowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Myjki ultradźwiękowe - wybierz to, co najlepsze

Warto ułatwiać sobie życie. Bądźmy szczerzy, sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków. Na szczęście można znaleźć takie rozwiązania, dzięki którym sprzątanie będzie szybsze, łatwiejsze, a jednocześnie przyjemniejsze. Warto więc zainwestować w myjki ultradźwiękowe.

Myjki ultradźwiękowe - funkcjonalność na miarę XXI wieku

Warto zdecydować się na zakup myjki ultradźwiękowej, która daje niebywały efekt czyszczący, a to dzięki przenoszeniu fal. W ten sposób powstaje bardzo wiele mikro pęcherzyków, które implodują. W ten sposób można bardzo szybko usunąć nawet zalegający brud, tłuszcz, czy też inne bardzo trudne zanieczyszczenia. Pozwala to także zaoszczędzić czas, gdyż nie ma konieczności szorowania, czy też ścierania. Cała praca trwa zaledwie chwilę, a to wszystko dzięki technologii ultradźwiękowej. Warto jeszcze zwrócić uwagę na doskonałe parametry techniczne tego urządzenia, które zachwyca efektywnością. Tutaj istotne znaczenie ma sama pokrywa silnika. Najlepiej wybrać taką, która ma specjalną konstrukcję, dzięki temu zapewnia minimalne straty ciepła. Warto zauważyć, że myjka ultradźwiękowa sprawdza się na użytek prywatny, ale również do mycia budynków w przestrzeni publicznej czy nawet hal produkcyjnych. Jest ona także bardzo łatwa w obsłudze i nadaje się do mycia niemal każdego materiału. Do mycia większych powierzchni zdecydowanie lepiej sprawdzi się system odpływu skroplin, który odprowadza owe skropliny do komory myjki. Można także wybrać model ze sterownikiem mikroprocesorowym, co pozwala na regulację czasu pracy myjki, a także ustawienie odpowiedniej temperatury grzania. Kolejną zaletą jest tutaj zawór spustowy. Dzięki niemu można dokładnie opróżnić szlam i usunąć wszystkie zabrudzenia.

Środek czyszczący do myjek ultradźwiękowych- postaw na ekonomiczne rozwiązanie

Warto także zdecydować się na specjalny środek dedykowany do myjki ultradźwiękowej. Doskonale sprawdzi się do czyszczenia wszelkich powierzchni. Skutecznie usuwa olej, smar, kredę, sadzę i brud, a także inne bardzo mocne zabrudzenia, a przy tym efektywność jest naprawdę spora. Owy środek należy rozcieńczać w wodzie według stopnia zabrudzenia w stosunku od 1:10 do 1:50. Warto jeszcze zwrócić uwagę na jego skład, który wynosi więcej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl