Wielkanoc

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
POJEMNIK DO KAWY DECOR 11X19CM MIX  4 WZORÓW
Pojemnik do kawy decor Tadar
sprzedano:  1 sztuk
zostało:  99+ sztuk
17 zł
12.50 zł

   Oczyszczacze powietrza to w dobie narastającego smogu istne błogosławieństwo. Ludzie mieszkający w wielkich agromeracjach, gdzie spaliny samochodowe oraz przemysł zanieczyszczają powietrze w środowisku trują nas ludzi rożnymi chemicznymi pochodnymi wytwarzanymi podczas spalania. Głównie są to metale ciężkie, benzopierny, tlenki azotu i siarki oraz wszechobecny pył. Wszystko to skutecznie przyczynia się do powstania nowotworów. Skracając nasze życie.

   Chcąc się choć w części zabezpieczyć prze szkodliwym działaniem zanieczyszczeń jakie mamy w powietrzu, dobrym rozwiązaniem jest zakup oczyszczacza powietrza. Często jest to nie duży koszt, a może zmniejszyć znacząco zanieczyszczenia powietrza a przy tym także zapachów w naszych mieszkaniach i domach.

Zobacz również:
Wazon na kwiaty miętowy DELPHI Wazon na kwiaty miętowy DELPHI Wazon na kwiaty miętowy DELPHI
Producent: Beliani
Cena: 151,19 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Zmiotka+szufelka z gumką style Tadar Zmiotka+szufelka z gumką style Tadar
Producent: Tadar
Cena: 12,00 zł 18,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Świecznik szklany CYLINDER NA NÓŻCE 24,5 cmTadar Świecznik szklany CYLINDER NA NÓŻCE 24,5 cmTadar
Producent: Tadar
Cena: 23,00 zł 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Garnek z pokrywką Vanilla Marble 28 cm /  7,3 l Tadar Garnek z pokrywką Vanilla Marble 28 cm /  7,3 l Tadar Garnek z pokrywką Vanilla Marble 28 cm / 7,3 l Tadar
Producent: Tadar
Cena: 80,00 zł 113,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl