Wysyłka w
Cena
 • od
  do

Klimator3 w 1 Easy Air Cooler

Klimator3 w 1 Easy Air Cooler
Klimator3 w 1 Easy Air Cooler

Klimator3 w 1 Easy Air Cooler 50 W

Easy Air Cooler CR7321 jest kompaktowym klimatorem zasilanym z portu USB i pozwala obniżyć odczuwalną temperaturę w Twoim miejscu pracy i w domu.

Dane techniczne:

 • Klimator EASY AIR COOLER 
 • Funkcjonalność: 3w1 chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze  
 • Technologia: chłodzenie ewaporacyjne, dolewasz wodę   
 • 3 prędkości pracy wentylatora   
 • Cicha praca   
 • Wysoka wydajność   
 • 7 kolorów nastrojowego podświetlenia LED   
 • Możliwość regulacji kierunku nawiewu góra / dół   
 • Kompaktowy rozmiar   
 • Przepływ powietrza 45m3/godz.   
 • 1,2m przewód USB   
 • Zasilanie: USB 5V 0,5A  
 • Moc maksymalna 50W  
 • Moc 5W

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 87,90 zł 119,90 zł
szt.
 • PROMOCJA

Klimator klimatyzator 3w1 z pilotem 7L

Klimator klimatyzator 3w1 z pilotem 7L
Klimator klimatyzator 3w1 z pilotem 7L

Wielofunkcyjny klimator o wysokiej wydajności. Funkcje chłodzenia, nawilżania, a nawet oczyszczania powietrza czynią go doskonałym nabytkiem do każdej przestrzeni biurowej gabinetowej. Użytkownik może wybierać z pośród 3 prędkości nawiewu. Klimator ma wbudowany 7L zbiornik na wodę, dzięki dołączonym 2 pojemnikom z żelem, które można zamrozić w lodówce aby potem przełożyć do zbiornika z wodą, urządzenie może wydajnie chłodzić i nawilżać powietrze. Dla wygody do zestawu dołączany jest pilot pozwalający na zdalne sterowanie klimatorem. Urządzenie może również zostać ustawione na konkretny czas pracy, dzięki wbudowanemu timerowi - max. 12 godzin.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 362,00 zł
szt.

Oczyszczacze powietrza - pozbądź się kurzu i dymu z twojego domu

Jakość powietrza w domach pozostawia wiele do życzenia. Unoszący się kurz, krążące w powietrzu, bakterie
i wirusy, czy rozwijające się roztocza i grzyby - wszystko to wpływa na nasze zdrowie bardzo negatywnie. Dlatego warto wybrać oczyszczacze powietrza, dzięki którym poradzimy sobie z większością unoszących się
w powietrzu szkodliwych związków i będziemy mogli oddychać pełną piersią.

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem to idealny wybór dla alergików

Oczyszczanie powietrza z kurzu i pyłów jest niezbędne w domach alergików. Osoby cierpiące na takie dolegliwości powinny zdecydowanie zainwestować w oczyszczacz powietrza. Funkcja jonizacji sprawia, że cząstki pyłów i kurzu nie unoszą się w powietrzu zatem atmosfera jest znacznie bardziej przyjazna. Oczyszczacz wyposażony jest w filtr HEPA. Pochłania on nie tylko większe cząstki stałe, ale również wirusy, bakterie i grzyby. Może pochłaniać nawet 99, 9% procent szkodliwych substancji.

Oczyszczacze powietrza dla palaczy

Osoby palące papierosy zmagają się z dymem wnikającym w tkaniny i przenikającym powietrze w domu. Można sobie z tym poradzić decydując się na zakup oczyszczacza powietrza. Dzięki temu można pozbyć się gryzącego zapachu, który powoduje u biernych palaczy bóle głowy i złe samopoczucie. Oczywiście oczyszczacz powietrza może pochłaniać również zapachy z kuchni przenikające do pomieszczeń wspomagając pracę okapu. Niemniej jednak głównym zadaniem oczyszczacza jest pozbywanie się z powietrza szkodliwych azotanów i metali ciężkich, które przyczyniają się do rozwoju nowotworów. Zatem małe urządzenie może zapewnić w domu zdrowszą atmosferę. Takie rozwiązanie jest również w sposób szczególny polecane dla osób o obniżonej odporności w wyniku chorób przewlekłych.

Warto zauważyć, że każdy oczyszczacz powietrza posiada ergonomiczny kształt i nie zaburza estetyki wnętrza. Mieszkając na terenie mocno zanieczyszczonym np. przez działalność fabryk zdecydowanie warto stawiać na urządzenia wyposażone w filtry oczyszczające powietrze. Najlepiej działa w tym względzie wentylacja mechaniczna, jednak osoby, którą na nią nie stać, mogą zdecydować się na rozwiązanie prostsze, które jest skuteczne i nie wymaga skomplikowanego montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl