Odpływy prysznicowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Odpływy prysznicowe - idealne do nowocześnie urządzonej łazienki 

    Jeśli do łazienki w domu z jakichś powodów nie wstawiasz kabiny, to możesz zdecydować się na rozwiązanie nowoczesne i zapewniające pełną ergonomię korzystania ze strefy prysznicowej. W tym przypadku zamiast montażu panelu prysznicowego lub deszczownicy w kabinie, montujesz je w ścianie, a we wnętrzu dbasz o zapewnienie odpowiednich spadków i montaż odpływu liniowego.

    Odpływy liniowe - łatwość montażu i konserwacji

    Akcesoria łazienkowe, takie jak odpływy liniowe pozwalają na stworzenie nowocześnie i jednocześnie minimalistycznie urządzonej łazienki z otwartą lub zamkniętą wnęką prysznicową. Syfon w odpływie liniowym zbudowany jest z mocnego i odpornego na uszkodzenia PCV, a rynienka oraz otwory w kratownicy zapewniają swobodne spływanie wody. Sama kratownica, zwana też często rusztem, wykonana jest ze stali nierdzewnej i dzięki temu odporna na uszkodzenia i rzecz jasna na korozję. Odpływ liniowy zapobiega cofaniu się nieczystości z kanalizacji i zapewnia drożność systemu odpływowego.

    Odpływ liniowy - estetyka ma niebagatelne znaczenie

    W nowoczesnych łazienkach estetyka pełni znaczącą rolę. Łazienki przestały być zwykłymi pomieszczeniami sanitarnymi, a stały się swoistymi pokojami kąpielowymi. W związku z tym, nawet jeśli zamiast wanny stawia się na prysznic, trzeba zapewnić maksimum komfortu, a na niego poza łatwością użytkowania składa się również wrażenie estetyczne. Odpływ liniowy może być wyposażony w kratownice o wielu wzorach. Można wybrać model z wzorem fali, który może skomponować się z podobnym motywem na płytkach łazienkowych. Motyw zygzaka, kropek, czy geometryczny przypominający labirynt również są ciekawym wyborem.

Niezależnie od designu, każdy odpływ zapewnia efektywne spływanie wody i nie gromadzenie się jej na powierzchni łazienkowej podłogi. Syfon, kołnierz uszczelniający, czy kratownica - wszystkie elementy można rozmontować w celu wyczyszczenia. Dzięki temu cały mechanizm spływania wody do kanalizacji może działać przez wiele lat bez zarzutu, a w łazience nie jest obecny nieprzyjemny zapach, a zawsze panuje świeżość. Oczywiście o konserwacji bezwzględnie należy pamiętać, gdyż nawet najlepszy zestaw odpływowy wymaga okresowego sprawdzenia drożności, a także usuwania zanieczyszczeń, w postaci np. włosów. Warto zauważyć, że odpływ liniowy doskonale komponuje się z chromowaną armaturą łazienkową, tworząc reprezentacyjne połączenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl