Panele prysznicowe

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Panele prysznicowe - komfort korzystania z różnorodnych strumieni wody

    Strefa prysznicowa musi zapewniać łatwość korzystania z niej użytkowników w różnym wieku, dlatego panel prysznicowy powinien być zamontowany na wygodnej wysokości dla każdego z nich. Nie bez znaczenia są również dodatkowe udogodnienia, ułatwiające korzystanie z prysznica, a także zapewniające większy komfort. Akcesoria prysznicowe, takie jak panele prysznicowe to krok w stronę nowoczesności i ergonomii w łazience.

  Dysze masujące, dzięki którym prysznic może być dodatkowym relaksem

    W naszej ofercie znalazły się prysznicowe panele, dzięki którym każdy prysznic będzie źródłem odprężenia. Wyposażenie w wiele dysz masujących zarówno deszczownicy, jak i słuchawki prysznicowej umożliwia dostosowanie strumienia i jego natężenia do swoich potrzeb. Napowietrzenie strumienia wody zapewnia delikatne doznania niczym hydromasaż skóry. Nowoczesny panel z możliwością regulacji można dopasować zarówno do wnęki prysznicowej, jak i tradycyjnej kabiny. Zatem niezależnie od tego jaka jest kubatura twojej łazienki, panel prysznicowy może się w niej znaleźć. Wystarczy zastosować odpowiednie rozwiązania. Panel prysznicowy może doskonale skomponować się aranżacyjnie z nowoczesnym odpływem liniowym. W łazience o większej kubaturze z dostępną wnęką można zaadaptować z kolei kabinę prysznicową narożną z eleganckim, nowoczesnym panelem, która zapewnia maksimum komfortu i intymności, a jednocześnie jest bezpieczna dla wszystkich użytkowników, gdyż poza półką posiada również krzesełko, z którego mogą korzystać osoby starsze czy niepełnosprawne. Zatem dzięki naszym akcesoriom prysznicowym można wyposażyć łazienkę dla najbardziej wymagających użytkowników.

    Niepowtarzalny design w zasięgu ręki

    Urządzając łazienkę w stylu hi-tech, glamour, czy skandynawskim można do nich dopasować panel prysznicowy. Sprawdzi się on również w bardziej tradycyjnych aranżacjach, gdzie stawia się na białą ceramikę łazienkową. Obok panelu można zamontować również dodatkową słuchawkę prysznicową zwiększając dodatkowo funkcjonalność strefy prysznicowej. Wyposażenie zarówno kabiny dostępnej w naszej ofercie, jak i słuchawki w oświetlenie led sprawia, że wprowadza się do tego wnętrza rozwiązania na miarę XXI wieku, a korzystanie z prysznica staje się jeszcze bardziej intuicyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl