Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
 Szklarnia aluminiowa poliwęglan 5m²
Szklarnia z fundamentem 5 m² aluminium, poliwęglan
sprzedano:  20 sztuk
zostało:  38 sztuk
1435 zł
1235 zł
szt.
szt.
szt.
szt.
szt.
Średnia ocena produktów na tej stronie: 3.55/5 liczba ocen: 134

Pawilony zarówno ogrodowe jak i handlowe to nieoceniona pomoc w wielu wypadkach, szczególnie w warunkach polowych. Pawilon ogrodowy 3x4 m nadaje się zarówno do własnego ogródka jak i do zabrania w daleką podróż. Dzięki niemu żadne zorganizowane przez nas przyjęcie nie będzie miało przykrego końca gdy zaskoczy nas nieoczekiwany deszcz. Do pawilonu ogrodowego wstawić można stół lub grill, dzięki czemu gdy zacznie padać nie zostaną one zmoczone.

Nie ucierpi dekoracja stołu która w niektórych chwilach ma szczególne znaczenie. W pawilonie można się także skryć, by przeczekać ulewę. Zbudowany jest z gładkiego materiału, który nie przepuszcza wody. Niektóre egzemplarze posiadają specjalne okienka, które wpuszczają dużo światła. Pawilon to także ochrona przed insektami, które mogłyby dobrać się do jedzenia, dzięki zamykanym wszystkim ściankom, oraz przed zbyt ostrym słońcem. Nie jest przyjemnością jeść gdy na głowę leje się żar. Pawilon handlowy to także rzecz przydatna wszystkim handlarzom na świeżym powietrzu. Latem osłania przed słońcem i deszczem nie tylko ludzi ale także ich towary, które mogłyby ucierpieć z tego powodu. Nikt nie kupi zmoczonych lub wyburzałych przez słońce ubrań. W pawilonie ustawić można kartony z towarem i zawsze mieć je na oku. Nikt nie pożądany nie dostanie się tam nie zauważony.

Pawilon to miejsce gdzie sprzedawcy mogą urządzić sobie prowizoryczne miejsce gdzie postawią stolik by wypić przy nim kawę lub zjeść coś ciepłego. Zimą do pawilonu można wstawić nadmuch ciepłego powietrza dzięki czemu łatwiej będzie znieść niskie temperatury. Na tym rozwiązaniu skorzystają także klienci. W pawilonie można urządzić specjalną wystawkę. Klienci chętniej będą pytać o rzeczy, które przyciągają ich wzrok. Inną korzyścią jest możliwość urządzenia wewnątrz pawilonu niewielkiej przymierzalni. Klienci chętniej kupią rzecz, co do której są pewni że idealnie pasuje. Namioty są niezwykle łatwe w obsłudze i przewożeniu, zmieszczą się nawet do niewielkiego bagażnika. Łatwo też utrzymać ich czystość, nie brudzą się dzięki gładkiej strukturze.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl