Meble dziecięce

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
radio retro drewno drewniane cd mp3
Radio (FM, LW) + CD, MP3, nagrywanie MP3, retro Camry
sprzedano:  3 sztuk
zostało:  0 sztuk
397 zł
328 zł

Piaskownica dla dzieci do ogrodu z drewna.

Obrazek dobrze znany z dzieciństwa - podwórko za blokiem, plac zabaw, a na nim drewniana piaskownica. Do tego zestaw grabek, łopatek, wiaderek, foremek i rozrywka na kilka godzin gotowa! Tak niewiele wystarczy, by zagwarantować naszym pociechom wspaniale spędzony czas na świeżym powietrzu. Taka zabawa nie tylko zachęci dziecko do wyjścia na przydomowy ogródek i zabawę pod gołym niebem, ale również wyzwoli w nich kreatywność podczas sporządzania coraz to nowszych piaskowych figur i postaci. Zabawa w piaskownicy rozwija motorykę dziecka i synchronizację ruchów - po kilku wysypanych wiaderkach z piaskiem lub nieudanych kopczykach, nasza pociecha będzie sama dochodziła do wprawy i precyzji, by usypać idealny kształt.

Wybierając piaskownice z naszego asortymentu, mają Państwo pewność, że dziecko w bezpieczny sposób spędza czas na dworze. Dobra piaskownica gwarantuje dziecku radość, a rodzicom - poczucie, że ich pociecha nie zrobi sobie przypadkowo krzywdy. Warto zwrócić uwagę na górną część ramy piaskownicy - krawędzie są wygładzone, a ranty zaokrąglone. Struktura drewna jest gładka i jednolita - w przeciwnym wypadku mogłoby wystąpić ryzyko powstania skaz lub "zadziorów", które mogą narazić nasze dzieci na nieprzyjemną drzazgę. Drewniana konstrukcja pokryta odpowiednimi preparatami zabezpieczającymi nie tylko minimalizuje ryzyko wystąpienia ubytków w surowcu, ale również konserwuje i przedłuża żywotność piaskownicy.

Oferowane przez nas rodzaje piaskownic cechują się również różnorodnością - nie tylko w kwestii wymiarów i pojemności, ale również konstrukcji. Oferowane przez nas modele dysponują fabrycznym zamknięciem, jak również znajdziemy warianty bez pokrywy. W przypadku zakupu drugiego typu piaskownicy warto zaopatrzyć się w pokrowce zabezpieczające przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi - takie osłony również są dostępne w naszym sklepie. Dobierając model piaskownicy warto również pomyśleć o koleżankach i kolegach naszego dziecka - wspólna zabawa nie tylko na dłużej przyciągnie uwagę naszego dziecka, ale nauczy współpracy, działania kooperacyjnego, a nawet otwartości na pomysły drugiej osoby. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą piaskownic drewnianych oraz do kontaktu z naszymi doradcami!

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl