Tylko w październiku Raty 0% w TwójPasaż.pl

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Kamizelka narzuta, odzież myśliwska.
Kamizelka narzuta, odzież myśliwska
sprzedano:  1 sztuk
zostało:  24 sztuk
120 zł
99 zł
  • nowość
Piramida led - ozdoba świąteczna 40cm Piramida led - ozdoba świąteczna 40cm
BA11616
Piramida led - ozdoba świąteczna 40cm
Producent: JOYLIGHT
produkt niedostępny
360
Średnia ocena produktów na tej stronie: 4.28/5 liczba ocen: 127

Tradycja dekorowania domu na święta Bożego Narodzenia jest równie wiekowa jak same święta. Jednak obyczaje i w tym zakresie się zmieniają. Na ozdoby świąteczne przychodzą i odchodzą mody. Trudno sobie na przykład wyobrazić, że kiedyś w domach nie ustawiano choinki. Zamiast przystrojonego drzewka umieszczano w kącie snopek słomy, a pod sufitem zawieszano podłaźniczkę – gałąź sosnową lub jodłową udekorowaną ozdobami z kolorowego papieru. Pod koniec XIX wieku już zaczęto stroić choinki, a obecnie panuje moda na takie dekoracje świąteczne jak stroiki ustawiane na stołach czy komodach. Zawsze jednak przywiązywano wagę do światła. Najpierw były to świeczki mocowane na gałązkach choinki. Ich ciepłe i migotliwe światło wprawiało domowników i gości w dobry nastrój oraz sprzyjało rodzinnej atmosferze.

Zamiast tradycyjnej lampy – piramidy świetlne

Obecnie obowiązkowo na choince muszą zawisnąć lampki choinkowe. Są kolorowe, dają delikatny poblask, tworzą ciepły klimat w pomieszczeniu. Jednak choinka w domu jest zazwyczaj jedna i najczęściej dekoruje salon. Jak więc stworzyć świąteczną atmosferę w pozostałych wnętrzach?

Proponujemy piramidy świecące. Jest to rodzaj lampy zbudowanej z akrylowego kabla, misternie splątanego i układającego się w kształt ażurowej piramidy. Wewnątrz kabla znajdują się ledowe diody, które po zapaleniu stanowią kilkadziesiąt świecących punkcików dających ciepłe, miłe dla oka i duszy światło. Przy ich delikatnym blasku spotkania rodzinne nabierają nowego znaczenia. Tworzy się atmosfera serdeczności i bliskości, kiedy to stajemy się bardziej otwarci, skłonni do zwierzeń oraz czułości.

Takie piramidy świetlne mogą zastąpić tradycyjne lampki nocne. Nie dają silnego światła, więc nie można przy nich czytać czy pracować, ale sprzyjają wypoczynkowi i świątecznej zadumie. Co więcej, można je pozostawić w pomieszczeniach na cały rok, bo jest to rodzaj lampy bez wyraźnych elementów świątecznych, w przeciwieństwie do takich ozdób jak choćby mikołaje i bałwanki.

Gdzie ustawiać piramidy świąteczne?

Poza pomieszczeniami wewnątrz domu, piramidy świąteczne mogą też przyozdabiać balkony, tarasy a także ogrody. Zwyczaj oświetlania domu i ogrodu jest coraz bardziej powszechny. Sprawia, że nasze miasta i wsie nabierają świątecznego, niecodziennego charakteru. Piramidy ozdobne mogą rozświetlać zakamarki ogrodu - w ich poświacie zwyczajne drzewa i krzewy wyglądają odświętnie i dekoracyjnie. Można je ustawić wzdłuż alejki prowadzącej od furtki do drzwi domu, by tworzyły świetlną promenadę.

Poza tym takie ozdoby bożonarodzeniowe są chętnie eksponowane w witrynach sklepów, w biurach i urzędach, przypominając klientom i petentom o radosnym czasie oczekiwania na narodzenie Dzieciątka.

Piramidy LED są energooszczędne, toteż ich eksploatacja nie obciąża zbytnio budżetu domowego ani firmowego. Są trwałe i efektownie się prezentują - także w dziennym świetle.

Zakupione w naszym sklepie piramidy LED świąteczne i inne ozdoby bożonarodzeniowe umilą Państwu zimowe święta.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl