Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Komoda z szufladami
Komoda z szufladami + Szklana półka - Biała
sprzedano:  1 sztuk
zostało:  1 sztuk
1495 zł
1050 zł
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
XXL Podnośnik do podnoszenia płyt gipsowych, regipsowych. XXL Podnośnik do podnoszenia płyt gipsowych, regipsowych. XXL Podnośnik do podnoszenia płyt gipsowych, regipsowych.
Producent: TwójPasaż.pl
Cena: 596,00 zł
zobacz więcej
Kod produktu: V_122050225
Średnia ocena produktów na tej stronie: 3.33/5 liczba ocen: 3

Kategoria podnośniki. Praktyczne dźwigi, podnośniki hydrauliczne do montażu na przyczepach-pojazdach typu pick-up, van. Niezbędny do załadunku bądź rozładunku cięższych rzeczy. Obrotowy podnośnik i wydłużany. Podnośniki do montażu.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl