Wszystko do ogrodu i na taras

Sklep wędkarski

Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Parawan 3-skrzydłowy Marilyn Monroe
Parawan drewniany 3-częściowy Marilyn Monroe, dekoR
sprzedano:  34 sztuk
zostało:  9 sztuk
400 zł
249.90 zł

Potykacze sprawdzą się w wielu branżach

Skuteczna reklama jest trampoliną do sukcesu, a czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dlatego rekomendujemy wykorzystywanie do promocji potykaczy. Ten sprzęt zapewnia możliwość montażu reklamy na plakacie, jak i zapisania jej kredą, w zależności od wybranego modelu. Najlepsze znajdziesz w ofercie naszego sklepu twojpasaz.pl.

Potykacze aluminiowe - zadbaj o reklamę na afiszu i jej widoczność

Obklejanie afiszami słupów ogłoszeniowych nie zawsze jest dobrym wyjściem ze względu na to, że pojawia się na nich setki reklam i jedna szybko znika pod inną. Dlatego lepszym wyborem jest zdecydowanie się na potykacz, który można postawić przed wejściem do biura prezentując szczegóły własnej oferty. Potykacz aluminiowy może być wyposażony w folię antyrefleksyjną, dzięki której reklama wystawiona na zewnątrz nie jest podatna na niszczące działanie deszczu. Plakat zatem może pozostać suchy i czytelny. Dużą zaletą potykacza aluminiowego jest jego trwała konstrukcja, która odporna jest na rdzewienie. Taki potykacz można przechowywać w dowolnym miejscu, gdyż nie zabiera wiele przestrzeni, dzięki możliwości składania. Dużą zaletą jest możliwość ustawienia potykacza w taki sposób, by reklama widoczna była z obydwu stron, co umożliwia ich dobre wykorzystanie.

Potykacz kredowy - idealny dla firm gastronomicznych

Potykacz kredowy jest niewątpliwie doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie oferta zmienia się codziennie. Tak jest z pewnością w restauracjach, gdzie na potykaczu może być wyeksponowane danie dnia, czy specjalność szefa kuchni. Oczywiście mogą się na nim pojawić również bieżące promocje i takie wykorzystanie potykacza kredowego jest odpowiednie dla wielu firm z branży handlowo-usługowej. Niewątpliwie potykacz można dopasować również do charakteru, czyli aranżacji danego miejsca. Jeśli jest to biuro czy lokal w tradycyjnym stylu, to warto wybrać model kredowy o drewnianej konstrukcji. Z kolei w przypadku nowoczesnych biur lepszym wyborem może okazać się potykacz aluminiowy. Warto zauważyć, że wszystkie potykacze dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a biorąc pod uwagę jakie zyski może przynieść ich wystawienie przed biuro, to poniesione koszty stają się jeszcze niższe.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl