Pralka turystyczna

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pralka turystyczna to niezbędne urządzenie dla miłośników podróży

Osoby, które lubią często podróżować, a także preferują wakacje w campingu, mogą ułatwić sobie życie
i poprawić warunki inwestując w urządzenia bardzo przydatne w czasie wyjazdów. Nie zawsze mamy dostęp do pralki w czasie wakacji, a zabieranie ze sobą dużej ilości rzeczy jest dość problematyczne, wszak walizki także mają swoją określoną pojemność. Dlatego dobrą inwestycją może być pralka turystyczna. Doskonałej jakości modele znajdą Państwo w naszym sklepie twojpasaz.pl.

Pralki turystyczne, czyli w jaki sposób działają te urządzenia?

Warto wiedzieć, że pralki turystyczne działają na dokładnie takiej samej zasadzie jak te tradycyjne, z tą różnicą, że one nie pobierają wody z instalacji wodnej, a sami musimy ją do nich wlewać, w ilości określonej przez producenta. Oczywiście najpierw do pralki należy włożyć pranie, a dopiero później wlać wodę. Potem wystarczy już tylko środek piorący i włączenie odpowiedniego programu, po uprzednim podłączeniu pralki do sieci elektrycznej. Wodę z prania usuwa się specjalnym wężykiem. Potem można wlać środek do płukania oraz wodę i czynność powtórzyć. Warto wybrać pralkę turystyczną z naszej oferty, gdyż posiada dodatkową funkcję wirowania. Zatem nie trzeba martwić się koniecznością jego ręcznego wyżymania, a także długim czasem schnięcia prania.

Pralki turystyczne to małe i ergonomiczne urządzenia

Dostępne w naszej ofercie pralki turystyczne to małe i ergonomiczne urządzenia, które zmieścisz
w przyczepie campingowej, czy też bagażniku samochodowym razem z bagażami bez żadnego problemu. Warto zauważyć, że mimo kompaktowych rozmiarów pralki posiadają nawet dwa programy prania, do tkanin normalnych i delikatnych. W związku z tym nie musisz bać się prania w niej nawet zwiewnej, letniej sukienki. Do tego trzeba zaznaczyć, że pranie jest szybkie i efektywne. Jeden cykl prania może trwać od minuty do 15 minut, co znacząco zwiększa komfort w czasie wakacji, kiedy nie chcesz poświęcać wiele czasu na ważne aczkolwiek niezbyt pasjonujące czynności, jak pranie. Zaletą urządzeń dostępnych w naszej ofercie jest bardzo cicha praca. Warto zauważyć, że charakteryzuje je również niski pobór energii oraz wody. Warto inwestować w takie przenośne urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl