Pułapki żywołowne

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Po twoim ogrodzie grasują kuny, łasice czy listy czyniąc wielkie szkody? Nie chcesz jednak robić im krzywdy, dlatego czekasz tylko jak znikną same z Twojego otoczenia? W takim przypadku musisz koniecznie odwiedzić nasz sklep internetowy twojpasaz. pl, gdzie znajdziesz rozwiązanie tej sytuacji w postaci żywołapek.

Co to jest żywołapka i jak działa?


Pułapka żywołowna, jak sama nazwa wskazuje, to konstrukcja, która ma na celu humanitarne złapanie zwierząt, takich jak: szczury, nornice, koty, susły, kuny czy lisy. Działanie pułapki jest bardzo proste i przede wszystkim skuteczne. Do środka należy włożyć przynętę, która reaguje na każdy ruch, uwalniając tym samym mechanizm spustowy i zamykając wejściowy otwór. Zwierzę zostaje zatrzaśnięte w sposób bezpieczny i nieinwazyjny. Takie rozwiązanie jest szybkie i efektowne.

Jak długo można korzystać z jednej pułapki?


Pułapki dostępne na stronie naszego sklepu twojpasaz. pl, to produkty najwyższej jakości, wykonane ze stalowej blachy. Mają one wygodne uchwyty, przez co można uniknąć ewentualnego ugryzienia. W ofercie znajdują się pułapki w trzech rozmiarach S, M,L, dlatego można wybrać odpowiednią dla naszych potrzeb. Żywołapki są niezwykle wytrzymałe więc jedna taka inwestycja posłuży na dłuższy czas.

Czy na pewno zwierzęta są bezpieczne?


Żywołapka to jeden z bardziej bezpiecznych produktów tego typu. Złapane zwierzęta nie są w żaden sposób krzywdzone. Należy jednak pamiętać, aby nie wybrać zbyt małej pułapki, ponieważ mogłaby ona zranić zwierzę lub wywołać wysoki poziom stresu. Złapane zwierzę można przetransportować na obszar, w którym nie spowoduje więcej szkód i tam wypuścić.

O czym jeszcze należy pamiętać?


Zwierzęta są bardzo wyczulone na ludzki zapach, dlatego też przynętę należy położyć przez szczypce, mając też założone rękawiczki jednorazowe. Można zastosować także różne przynęty, co znacznie zwiększy szansę na wejście zwierzęcia do żywołapki. Z pułapki można korzystać również w domu, gdy chcemy pozbyć się np. myszy, ale pragniemy postąpić w sposób humanitarny i wyrzucić gryzonia, nie raniąc go.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium