Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Renifer świecący z saniami
Renifer świecący z saniami 180 LED JoyLight ciepły biały
sprzedano:  55 sztuk
zostało:  99+ sztuk
224 zł
135 zł
szt.
Roller czarny, wałek fitness 45x14 cm Roller czarny, wałek fitness 45x14 cm
S17-39-005
Roller czarny, wałek fitness 45x14 cm
Producent: ___
59,00 zł
szt.
szt.
szt.
Czarny wałek, rolka do masażu
V_122052194
Czarny wałek, rolka do masażu
Producent: TwójPasaż.pl
niedostępny
Pełna rolka do masażu
V_53313103
Pełna rolka do masażu
Producent: ___
niedostępny
Podwójny wałek, roller piankowy HMS Podwójny wałek, roller piankowy HMS
S17-39-041
Podwójny wałek, roller piankowy HMS
Producent: Abisal
niedostępny
Rolka do masażu czarna, wałek 31,5 cm Rolka do masażu czarna, wałek 31,5 cm
S17-39-021
Rolka do masażu czarna, wałek 31,5 cm
Producent: ___
niedostępny
Roller zielony, wałek fitness 45x14 cm Roller zielony, wałek fitness 45x14 cm
S17-39-006
Roller zielony, wałek fitness 45x14 cm
Producent: ___
niedostępny
Wałek fitness czarny, roller 61x14 cm Wałek fitness czarny, roller 61x14 cm
S17-39-013
Wałek fitness czarny, roller 61x14 cm
Producent: ___
niedostępny
Wałek fitness czerwony, roller 61x14 cm Wałek fitness czerwony, roller 61x14 cm
S17-39-015
Wałek fitness czerwony, roller 61x14 cm
Producent: ___
niedostępny
Wałek fitness niebieski, roller 61x14 cm Wałek fitness niebieski, roller 61x14 cm
S17-39-014
Wałek fitness niebieski, roller 61x14 cm
Producent: ___
niedostępny
Średnia ocena produktów na tej stronie: 5.00/5 liczba ocen: 2396

Ćwicz z rollerem każdego dnia!

Podejmując jakikolwiek rodzaj aktywności fizycznej musimy brać pod uwagę to, że nasze mięśnie nie zawsze będą miały tyle siły, ile byśmy sami tego chcieli. Zmęczenie, skurcze i zakwasy – to najczęstsze objawy zmęczenia mięśni. Jak temu zaradzić? Sklep internetowy TwojPasaz.pl ma rozwiązanie pomocne w walce z dolegliwościami, które dotyczą każdego, kto próbuje swoich sił na siłowni.

Masaż czy trening?

Roller to połączenie efektywnych ćwiczeń fitness z rozluźniającym masażem. Zalety jego regularnego stosowania zaczniesz dostrzegać już po kilku pierwszych treningach. Wzmocnienie mięśni, zwiększenie ruchomości stawów i większa elastyczność ciała – to tylko niektóre korzyści płynące z wykonywania tego typu ćwiczeń. Wałek do masażu możesz stosować jako uzupełnienie dla ćwiczeń na siłowni lub ich alternatywę.
Rolka do masażu, podobnie jak masażery, korzystnie wpływają na krążenie krwi. To z kolei poprawia dotlenienie całego organizmu i przyspieszenie regeneracji tkanki mięśniowej. Dodatkowo, zwiększając elastyczność mięśni, uodparnia je na możliwe urazy takie jak nadwyrężenia. Nie należy jednak używać rollera w przypadku występowania kontuzji, ponieważ może to przynieść efekt odwrotny od pożądanego, zwłaszcza w przypadku występowania stanów zapalnych.

Relaks dla ciała i umysłu

Stresujący dzień w pracy, szkole lub natłok domowych obowiązków negatywnie wpływa na nasze samopoczucie. W celu zminimalizowania występującego napięcia sięgamy po różne sposoby – te sprawdzone i te eksperymentalne. Do tych pierwszych należą właśnie wałki masujące, które znacznie redukują stres, pozwalając osiągnąć efekt odprężenia. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z domu.
Decydując się na rodzaj aktywności fizycznej, czy będą to kettlebells, domowa mini siłownia czy wyjście na basen, rozważ to w jaki sposób dasz swojemu ciału odpocząć. I nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz przygodę z ćwiczeniami, czy też od lat intensywnie trenujesz kilka dni w tygodniu. Szukaj rozwiązań najlepszych dla Ciebie i Twojego stylu życia.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl