Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Nowoczesna deskorolka elektryczna
Deskorolka elektryczna 700W Camry
sprzedano:  1 sztuk
zostało:  50 sztuk
1347 zł
997 zł

Rowerki stacjonarne i trenażery

Stacjonarny rowerek treningowy
V_124497215
Stacjonarny rowerek treningowy
Producent: TwójPasaż.pl
258,00 zł
szt.
szt.
szt.
Orbitrek mechaniczny "One Fitness" Orbitrek mechaniczny "One Fitness"
S17-2-032
Orbitrek mechaniczny "One Fitness"
Producent: Abisal
niedostępny
Poziomy rowerek magnetyczny HMS Poziomy rowerek magnetyczny HMS
S17-1-106
Poziomy rowerek magnetyczny HMS
Producent: Abisal
niedostępny
Rower magnetyczny "One Fitness" Rower magnetyczny "One Fitness"
S17-1-121
Rower magnetyczny "One Fitness"
Producent: Abisal
niedostępny
Rower magnetyczny HMS Premium Rower magnetyczny HMS Premium
S17-1-113
Rower magnetyczny HMS Premium
Producent: Abisal
niedostępny
Rower magnetyczny HMS z komputerem Rower magnetyczny HMS z komputerem
S17-1-034
Rower magnetyczny HMS z komputerem
Producent: Abisal
niedostępny
Rower magnetyczny HMS z komputerem Rower magnetyczny HMS z komputerem
S17-1-117
Rower magnetyczny HMS z komputerem
Producent: Abisal
niedostępny
Rower mechaniczny "One Fitness" Rower mechaniczny "One Fitness"
S17-0-016
Rower mechaniczny "One Fitness"
Producent: Abisal
niedostępny
Średnia ocena produktów na tej stronie: 4.83/5 liczba ocen: 4

Rowery magnetyczne

Jeżeli lubią Państwo jeździć na rowerze, a nie mają na to czasu proponujemy zapoznać się z naszą ofertą rowerów stacjonarnych. Z tego typu sprzętu możemy korzystać o każdej porze dnia i nocy bez wychodzenia z domu. Jest to doskonały sposób aby poprawić swoja kondycję bez wychodzenia z domu, idealne rozwiązanie podczas nie pogody lub w zimie. Nasz rower treningowy możemy postawić wszędzie nie zajmuje on dużo miejsca. W czasie zimy zdecydowanie polecamy ćwiczenia przy kominku oraz dobrej muzyce z radia, a ćwiczenia będą samą przyjemnością. Solidnie wykonane rowery w rozsądnej cenie umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu i rzeźbę sylwetki, której pozazdroszczą Państwu współpracownicy.

Trenażery stacjonarne

Twojpasaz.pl oferuje Państwu szeroki wybór nowoczesnych trenażerów, które wzbogacają trening i czynią go przyjemniejszym. Nasze trenażery są łatwe w obsłudze i ze względu na możliwość składania i przenoszenia ich idealnie nadają się do ćwiczeń w domowych warunkach. Znawcy sprzętu do ćwiczeń na pewno docenią jakość trenażerów firmy TUNTURI. Firma ta od wielu lat dba przede wszystkim o to, aby użytkowanie tych sprzętów było maksymalnie wydajne i komfortowe. Najnowsze modele wyposażone są w programy kontrolujące rytm bicia serca, kalukator BMIoraz licznik spalanych kalorii. Nasze urządzenia doskonale nadają się dla osób, które pracują w domu przy komputerze, ponieważ zawsze w czasie przerwy można wykonać serię ćwiczeń, lub po pracy oddać się ćwiczeniom. Popularność tego typu sprzętu ciągle rośnie, korzystają z niego już nie tylko amatorzy kolarstwa, ale także osoby dla których ważny jest trening ogólnorozwojowy.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl