Stoły i komplety do jadalni

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przepiękne i nowoczesne komplety stołowe do domu i mieszkania.

Stół to miejsce, przy którym toczy się życie rodzinne - spożywamy przy nim posiłki, prowadzimy rozmowy, planujemy czynności i rzeczy w związku z naszym domem jak i nami samymi. Na krzesłach zaś zasiadamy, oczekując nie tylko komfortu, ale i stabilności, wygody i możliwości odpoczynku. Stół w połączeniu z krzesłami stanowi nieodzowny komplet, rozłącznie tracąc na użyteczności i wartości, a razem zaś stanowiąc prawdziwie rodzinną atmosferę. Do każdego domu i mieszkania polecamy nasze komplety do jadalni, które nie tylko umożliwią komfortowe zasiadanie do posiłków lub kawy ze znajomymi, ale i wspaniale dopasują się do wystroju wnętrza.

Wybierając stół, warto kierować się nie tylko powszechnie spotykanymi i obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim naszym komfortem i wygodą użytkowania. Blat przeznaczony do rodzinnych spotkań musi być dostatecznie szeroki, by każdy z gości zasiadających przy stole mógł czuć się swobodnie. Na każdą osobę przypada zazwyczaj od 55 do 65 cm szerokości, blat zaś powinien znajdować się około 75 cm nad ziemią. Jeśli często organizujemy imprezy lub zjazdy rodzinne, warto pomyśleć o rozkładanym stole, by w razie spotkania móc zapewnić dodatkową, na co dzień niewykorzystywaną przestrzeń. Powszechnym pytaniem również jest, czy powinniśmy wybrać stół okrągły, owalny czy prostokątny? Prawda jest taka, że wszystko zależy od miejsca, w którym ulokujemy stół - okrągłe sprawdzą się tylko w dużych pomieszczeniach, ale jednocześnie pozwolą nam pomieścić większą ilość osób.

Krzesła - podobnie jak stół - powinny być nie tylko estetyczne i dopasowane do wnętrza, ale również wygodne i użyteczne. Zakładając, że dobrany przez nas blat jest umiejscowiony 75 centymetrów nad ziemią, powinniśmy dobrać krzesło o takich wymiarach, by osoba zasiadająca przy tym stole miała co najmniej 28-30 cm przestrzeni między dołem blatu a siedziskiem. Najlepiej zatem szukać takich krzeseł, dzięki którym zasiądziemy na wysokości około 43-47 cm od podłogi. Na komfort siedzenia oczywiście wpływa również wzrost osoby zasiadającej na danym krześle, jednak wysokość 45 cm to najbardziej uniwersalna odległość siedziska od podłogi. W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła łączące w sobie elegancję, modny i designerski wygląd z komfortem i dopasowaniem do naszych potrzeb.

Wspólne posiłki zacieśniają więzy rodzinne, warto więc zadbać o ich przyjemną oprawę. Sklep Twojpasaż.pl proponuje Ci kilka zestawów kompletów jadalnych, które z pewnością zaostrzą apetyt.
Każdy zestaw mebli do jadalni stworzony jest z jednego z najbardziej przyjaznych człowiekowi materiałów jakim jest oczywiście drewno. Wszystkie zestawy są w spokojnych odcieniach brązu od naturalnego bursztynowego po głęboki czekoladowy i czarny.

Zapewnią elegancką oprawę zarówno codziennych posiłków jak i małych przyjęć rodzinnych oraz świąt. Krzesła wyposażone są w wygodne odchylone oparcia oraz miękkie wypełnienia, dzięki czemu dłuższe siedzenie przy stole nie będzie niekomfortowe, a wręcz przeciwnie. Stoły dostosowane są do ilości osób, może przy nich usiąść nawet sześcioro ludzi, lub tylko jedna para. Mniejsze stoliki z powodzeniem można ustawić w kąciku kawowym na tarasie lub patio. Staną się dla nas miejscem relaksu, gdzie w spokoju można przeczytać poranną gazetę.  Wstawmy też stoły letnią porą na balkon lub do ogrodu.

Są stabilne, dlatego nie ma obaw, że przewróci je porywisty wiatr. Przy czym drewniane stoły nie ważą wiele, można je dowolnie przenosić oraz demontować. Przechowywanie nie stanowi żadnego problemu gdyż złożone nie zajmują dużo przestrzeni. Niektóre stoły posiadają okrągły otwór na parasol, a także składany środek, w którym można ułożyć stos gazet, książkę, lub butelkę z wodą. Krzesła i stoły mają klasyczne kształty przywodzące na myśl lata sześćdziesiąte, ale przy tym ich świeżość i połysk zachęcą do kupna zarówno starszych jak i młodszych użytkowników, ceniących sobie styl oraz klasę. Inny zaś komplet do jadalni posiada więcej futurystycznych cech. Stolik o oparciu krzyżowym zamiast zwykłych nóg będzie pasował do nowocześniejszych pomieszczeń. Komplety są łatwe do przewiezienia poprzez swoją lekkość, a także nieskomplikowane w montażu na miejscu.
Naturalne kolory i materiały pasują do każdej jadalni i sprawiają, że jedzenie, jakkolwiek smaczne staje się o wiele pełniejsze w ich otoczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl