Suszarki do prania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ergonomiczne suszarki do prania

Po każdym praniu zdarza się, że znów szukamy miejsca do wyschnięcia dla pojedynczych rzeczy, które nie zmieściły się na kaloryferze lub na balkonowych sznurkach. Często problem ten powoduje, że ubrania są upychane tak, by się zmieściły, co skutkuje wolniejszym wysychaniem a dodatkowo niepotrzebnym gnieceniem odzieży. Warto zadbać, by każda z wypranych rzeczy mogła swobodnie schnąć i nie ryzykować, że dodatkowo się pogniecie. Świetnym rozwiązaniem są specjalne suszarki na pranie, które pomogą komfortowo wysuszyć wszystkie Twoje ubrania.

Wygodne suszenie ubrań

W zależności od potrzeb i oczekiwań oferujemy różne rodzaje suszarek do prania. Różnią się one przede wszystkim rozmiarem. Jeżeli potrzebujesz jedynie odrobiny dodatkowego miejsca, a Twój balkon nie jest zbyt duży to odpowiednim rozwiązaniem będzie suszarka balkonowa. Wykonany z solidnego metalu produkt z poręcznym uchwytem do zamocowania na balkonie lub balustradzie zapewni stabilny stelaż przytrzymujący suszące się ubrania. Gdy dysponujemy nieco większą powierzchnią możemy zdecydować się na rozkładaną suszarkę balkonowo – pokojową. Jest ona wyposażona w dwa rozkładane skrzydła, które pozwolą na umieszczenie na suszarce większej ilości rzeczy. Prosty mechanizm rozkładania i składania skrzydeł pozwoli na błyskawiczny montaż i demontaż suszarki. 

Oszczędzamy miejsce - suszenie rzeczy w pionie 

Dla osób, które potrzebują bardzo dużej powierzchni do rozlokowania prania najlepszym rozwiązaniem będą trójpoziomowe suszarki, w których długość wszystkich prętów to ponad 20 m. Na tak pojemnej suszarce z pewnością zmieszczą się wszystkie wyprane ubrania należące do całej rodziny. Wysokość każdego poziomu suszarki można swobodnie regulować w górę i w dół, dzięki czemu możemy suszyć jednocześnie ubrania o różnej wielkości. Suszarka posiada także możliwość odchylania w dół każdej poziomej części, co sprawia, że połowa suszarki może swobodnie przylegać do ściany. Ta funkcja urządzenia sprawia, że mimo tak imponującej pojemności, nie musi ono zajmować dużej ilości miejsca.

Przydatne akcesoria

Podczas suszenia świeżo wypranych ubrań, oprócz suszarki przyda się również kilka poręcznych akcesoriów. Jeśli mimo dużych rozmiarów naszych suszarek i tak potrzebujemy miejsca na kilka dodatkowych elementów garderoby, warto posiadać mocny sznurek do wieszania prania. Świetnie nada się do użytku w domu, na balkonie, a nawet na biwaku! Nie można zapomnieć również o małym, ale bardzo ważnym drobiazgu. Klamerki przydadzą się w każdym domu. Są one szczególnie potrzebne, gdy suszymy odzież na zewnątrz i wieje silny wiatr. Dzięki nim unikniemy ryzyka, że nasze pranie pofrunie wraz z wiatrem. Klamerki z powodu swojego małego rozmiaru mają tą wadę, że bardzo łatwo je pogubić. Najlepiej posiadać specjalny koszyk na klamerki, by już nigdy nie szukać ich po całym domu.

    W każdym domu potrzebne jest miejsce, gdzie można wysuszyć wyprane rzeczy i kaloryfery się tu nie sprawdzają, wszak nie do tego zostały stworzone, a ponadto pranie musimy suszyć niezależnie od aury i obecności ogrzewania. Dlatego wśród domowych akcesoriów nie można zapomnieć o zakupie suszarki do prania.

    Wybierz model dopasowany do potrzeb

    Sytuacją idealną jest kiedy posiadamy więcej niż jedną suszarkę do prania. Jednak jeśli nie chcemy kupować ich więcej, to warto wybrać dużą suszarkę balkonową. Wykonanie ze stali węglowej zapewnia trwałość, odporność na korozję, a także nie pozostawianie na odzieży żadnych śladów. Suszenie jest w tym przypadku niezwykle komfortowe, gdyż jej powierzchnia zapewnia możliwość suszenia nie tylko mokrych ubrań, czy bielizny, ale również cięższych ręczników czy pościeli.

Mniejsze suszarki świetnie sprawdzają się w łazience. Można je zamontować przy kaloryferze, ale nie bezpośrednio na nim, co w okresie zimowym może przyspieszać suszenie. Taki model doskonale sprawdzi się do suszenia ubrań dzieci, bielizny czy mniejszych ręczników, a także pluszowych zabawek. Tam, gdzie przestrzeni użytkowej jest mniej, ale potrzebuje się sporej ilości miejsca do suszenia można postawić na model suszarki o orientacji pionowej, gdzie położenie kolejnych półek można zmieniać względem siebie, tworząc mniejsze i większe przestrzenie. Oczywiście posiadając balkon czy taras i odpowiednie haki można pranie suszyć podobnie jak to czyniły nasze babcie, czyli na sznurku. Mocny sznurek także znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl