Okazja dnia:
  • godzin
  • minut
  • sekund
Sokownik Juicy
Sokownik do soków JUICY 8l ze stali nierdzewnej indukcja Tadar
sprzedano:  18 sztuk
zostało:  99+ sztuk
136 zł
106 zł
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Średnia ocena produktów na tej stronie: 5.00/5 liczba ocen: 54

Największy wybór tablic magnetycznych typu flipchart w internecie! Dzięki takiemu wyposażeniu, przekażesz wszystkie ważne informacje w przyjemny i czytelny dla innych sposób. Tablica idealnie sprawdza się zarówno w małym biurze jak i w dużych firmach. Dzięki niej będzie można bez problemu przeprowadzić burze mózgów, a po wybraniu najlepszych pomysłów - zmazać wszystko w łatwy sposób bez konieczności brudzenia dłoni.

To również bardzo przydatne narzędzie w szkołach, na uczelniach oraz we wszystkich instytucjach, w których myśli przelewane są na papier. Trzeba też dodać, że tablice przydadzą się w środowisku domowym - na przykład przy planowaniu budżetu czy rozpisywaniu zadań dla domowników. Bogata oferta została dostosowana tak, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie tablice. Wszystkie produkty wykonane są precyzyjnie z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że będą one służyły przez długi czas. Wszystkie oferowane tablice są suchościeralne, co oznacza, że nigdy więcej nie trzeba będzie męczyć się z mokrą gąbką! Wystarczy przetrzeć je suchą ścierką, aby cieszyć się czystą powierzchnią.

W sklepie internetowym znajduje się między innymi tablica magnetyczna flipchart vesta, która jest idealna do prezentacji, można do niej przytwierdzić magnesy oraz pisać pisakami. Posiada uchwyt na papier, a jej konstrukcja jest niezwykle stabilna. Dużym zainteresowaniem cieszy się również tablica mobilna, którą - poprzez dołączone cztery nóżki na kółkach, można przesunąć w dowolne miejsce bez konieczności jej noszenia. W sklepie internetowym Twój Pasaż można zakupić również flipchart, czyli specjalną, samoprzylepną folię, która do zawieszenia nie wymaga żadnych dodatkowy stojak czy listwa. Na tego typu folii można przyklejać karteczki oraz pisać markerami. Jest też poręczna i bardzo praktyczna. W większości przypadków, przy zakupie tablic magnetycznych dołączane są również najbardziej odpowiednie markery, bloki czy magnesy. Oczywiście w każdej chwili można dokupić dodatkowe materiały.

Zawartość strony internetowej WWW.TWOJPASAZ.PL jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu twojpasaz.pl oraz treści w nim zawartych należą do firmy Granos Group Sp. z o.o. odpowiedzialnością. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu twojpasaz.pl. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony WWW.TWOJPASAZ.PL bez zgody właściciela jest zabronione.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl